Тренінговий клуб практичної психології

Раді вітати вас на сайті клубу практичної психології Редколор!

Починається нова тренінгова програма Театр Життя, яка включає: майстерність актора; знайомство з мистецтвом гриму; пластику (тілесне усвідомлення); робота з голосом (артикуляція, інтонація); малювання (інтегральна графіка); написання пісень, віршів, сценаріїв, свят і т. д.

Тренінг вирішує завдання підвищення виразності і привабливості, розширення спектру можливого, вивчення себе та інших за допомогою проживання різних ролей.

Ласкаво просимо в клуб! Ми раді Вам, як віртуальним, так і тим, хто прийшов на тренінги, адже там Ви можете не тільки навчитися новому, але й познайомитися та поспілкуватися з безліччю цікавих людей!

«Смерековий двір»

Відпочинок та конференц зал в Карпатах
Відпочинок в Карпатах 2019

Затишний та комфортний готельний комплекс у центрі Карпат. Це ідеальне місце для вашого відпочинку. Кристально-чиста джерельна вода, гірське повітря і напрочуд мальовнича природа. Для більш цікавого і захоплюючого відпочинку в готельному комплексі організовуються екскурсії у всі куточки Українських Карпат.

Конференц зал, Карпати

Ідеальна можливість відпочинку - це поєднати як сам відпочинок, так і робочі будні! У готельному комплексі з усіма зручностями обладнано конференц зал на 70 місць. Робота може перетворитись на комфортну та насичену гармонії разом з відпочинком.


Оторвался от коллектива по служебным делам...

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб