Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Сексологія

Близький людина, душевна теплота, тонкі, майже невловимі відтінки емоцій, відчуття, блаженство, радість, єднання. .. Скільки приємного для нас може бути пов'язано з сексуальними відносинами. Але - разюче - задоволені своєю сексуальною життям почему-то далеко не всі люди. А з тих, хто начебто задоволений, значна частина не проти зробити цю саму життя ще краще.

У програму навчання стародавніх індійців з брахманскіх сімей входило навчання сексуальної культури. Горезвісна "Кама-сутра" - лише один з безлічі "методичним" з цього предмету. На жаль, в нашій цивілізації, сексуальна культура була задавлені пурітанской мораллю, і, навіть прориву з-під гніту моралі, все одно залишалася чем-то лякають, або, як в епоху sexual revolution, секс, намагаючись звільнитися від моралі, втрачав і внутрішню моральність , приховану - і опошляти, обеднялся до простого розпусти.

Даний тренінг по сексології - це як раз і є можливість прийняти для себе культуру сексуальних відносин, позбутися страхаючих таємничості, зберігши високу сокровенное сексу, і не звалюючи в пошлости й розпустою.

Втім - "ближче до тіла, як говорив Мопассана!". Слава богу, навчати сексу нікого не потрібно. Сам процес часто не викликає труднощі, а вже якщо і викликає, то потрібен не тренінг, а сексопатолог. :) Тому можна сказати, що темою тренінгу є не секс, а все, що з ним пов'язано. Відносини, що вибір партнера, розуміння, якого партнера хочеться і чого ж, власне, хочеться від відносин, і що треба зробити, щоб відносини були такими, як хочеться. Як заголовок однієї американської книги: "Як знайти чоловіка своєї мрії і що потім робити з цим мерзотників." :)

Тренінг - це безпечне місце навчання, такий собі полігон, де можна отримати конкретний досвід у різних ситуаціях. Уточнити свої стратегії, спробувати діяти по-іншому, знайти найбільш ефективний для вас спосіб спокушення - або відмови.

Одне з ускладнень в сексуальних відносинах - з отриманням зворотного зв'язку. Далеко не всі партнери можуть відповісти: "ось так - так, погляд у тебе дуже сексуальний, і коли ти береш мене за руку і кажеш низьким голосом - все просто шикарно, але варто тобі знову заговорити про те, які ми обидва распрекрасние і що ти для мене в коржика расшібешься, то виникає враження, що ти нещирим - зуби заговаріваешь. "

На тренінгу всі ці аспекти - яка поведінка призводить до яких результатами - можна з'ясувати ... і втілювати в життя. Крім своїх, можна з'ясувати і стратегії протилежної статі. З'ясувати, чому саме жінки чи чоловіки ведуть себе так чи інакше і чого вони хочуть цим добитися. Ну і потім - відчувати, відчувати. Мало знати, що робити, важливо знати ЯК робити в конкретній ситуації. Це на тренінгу теж є. :)

Есть ли у тренінгу чітка структура?

Структура - дуже нечітка - є, ось вона:

* Привабливість - що це?

* Особливості сексуальних стратегій чоловіків та жінок

* Мої відносини

* Секс і моральність

* Любов і ревнощі

* Краса голоси «Ти кого хошь умовити»

* Мистецтво відмови і завершення відносин

* Краса тіла

* Прикосновение

* Ініціатива

Це - загальні теми для каких-то занять, але часто зачіпаються ще й якісь сусідні області, і в підсумку - реальні вправи розкривають набагато більше, ніж рамки конкретної теми. А "загальною темою" усього тренінгу можна виділити "усвідомлення, Почуття, Радість."

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Приглашаются грузчики для интересной работы...
2009 © Тренінговий клуб