Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

ВО ЩО МОЖНА ИГРАТЬ У ліжку з чоловіком

я не раджу вам спробувати їх, поки ваше вміння не досягне досконалості, поки ви повністю не звільниться від стесненія і страху перед заборонами, т.к. ці ігри не дадуть вам нічого гарного, якщо ви відчуваєте себе нерозумно або контролюєте свої дії, як би дивлячись на них зі сторони. Крім того, слід врахувати, що вони призначені для пар більш-менш постійних, т.к. потрібно добре знати один одного (!).

Ігри ці є втіленням еротичних фантазій, і поетів-му в них не можна грати, якщо ви ще не повністю вільні і сти-дітесь свого сексуального уяви. Коли ви отримаєте поняття про те, що це таке, то зможете, виходячи з моїх прикладів, винайти свої власні ігри. Бажаю вам удачі!

ГРА У зміні ролей

Успішне всього грати саме в цю гру (!). Справа дуже просте: треба уявити собі, що ти це я, а я це ти. Діти відмінно в це грають завдяки своїй здатності до наслідування, але і дорослі можуть грати в таку гру досить легко, особливо в сексуальних відносинах. В кінці кінців ви досить часто перебуваєте в ліжку зі своїм коханцем, і невже ж не зумієте імітувати його поведінку під час заняття любов'ю?

Гру можна починати ще задовго до ліжка, якщо хочете, і розіграти ваші нові ролі за кілька годин до кульмінаційної розв'язки. Так буде, звичайно, забавніше, але є і прихована небезпека. Вам доведеться витримати важку боротьбу ще до того, як ви добереться до ліжка, тому що потрібно буде створити портрети один одного, в яких поряд з характерними рисами вашої особистості будуть відображені і недоліки, а це буває не дуже приємно. Тому домовитеся з самого початку, що все це лише жарт. Не обижайтесь, і тоді ви безумовно кое чому навчитеся.

Я, наприклад, люблю починати в громадських місцях: на розі вулиці або в барі, в аеропорту, на пляжі, словом там, де зазвичай зав'язуються знайомства. У даному випадку починає знайомство жінок-щіна, але вже не як жінка, а в ролі свого коханця. Вона так повинна увійти в роль, щоб вести себе, як вів він. Буде вона агресивна або боязко, цілком залежить від того, яким був він. Але прийнявши на себе роль коханця, варто залишатися їй вірною до кінця, і якщо вона майстерно вела гру з самого початку, то ні в якому разі не повинна раптом перетворитися на пасивну, як тільки опиниться в ліжку.

Чоловік в свою чергу повинен взяти на себе роль партнерки. Звичайно, йому важче увійти в жіночу натуру, т.к. він дуже боїться втратити своє чоловіче достоїнство.

Знайомство може бути легким або важким у залежності від того, як вам самим заманеться, і від реакції, яку ви отримуєте. Як тільки контакт встановився, вечір продовжується звичайним чином. Я думаю, непогано було б піти куди-небудь, де б їй довелося витратити більше грошей. Цю сторону побачення жінка недостатньо оцінює, але для кращого сжіванія з роллю вона абсолютно необхідна. У нашій цивілізації платити за стіл є виключно чоловічий привілеєм, і тому дуже цікаво провести і тут заміну. До того ж для жінки корисно знати, у скільки обходиться чоловікові звичайне побачення. Наступного разу вона двічі подумає, перш ніж замовити омара.

Весь вечір жінка повинна мати на увазі свою головну мету - як привести чоловіка в ліжко; чоловік же залишається пасивним, який у свій час була вона. І чоловік також вирішує на цей раз, полегшити або ускладнити їй її завдання. Найкраще буде, якщо він скопіює її поведінку в той пам'ятний день, коли він сам в перший раз повів її в ліжко.

На квартирі жінки (або чоловіки) гра досягає клімакса. Їй належать тепер всі агресивні вчинки, які він коли-то испробовал на ній, чоловік же залишається пасивним настільки, наскільки пасивної була вона. Фактично вони повинні розіграти своє перше побачення аж до діалогу, якщо вони його пам'ятають. Він намагається сидіти спокійно і навіть заперечувати час від часу, тоді як вона по-чоловічому атакує його. Вона цілує його, і якщо він тримає рот закритим, насильно відкриває його своєю мовою, як він це, ймовірно, робив. І вона ж тепер проводить рукою по його грудях, м'яко знімає з нього краватку, повільно розстібається сорочку. Поступово роздяга його догола, вона обсипають оголює тіло сотнею поцілунків і ласк, розпалює його так, як ніби це важко було зробити.

Чоловік намагається сдерживаться - це легше зробити, якщо розслабитися і не забувати, що йому слід бути пасивним, тому що пристрасть та агресія йдуть рука об руку. Перебуваючи в нападі, жінка, що цілком природно, сама розпалює своє бажання, але воно стане ще більшим, якщо їй доведеться зустрітися хоча б з невеликим опором.

До того моменту, як вона зніме з нього труси, жінка повинна бути в бешенстве від спалюють її пожадливостей, тоді як чоловік має бути лише готовий до зносин, але не жадав його. У ліжку, цілком зрозуміло, жінка займає домінуюче становище, але головне не в цьому. Спрямованість експерименту насамперед психологічна, і він стане шалено збудливим, якщо ви повністю Пориньте у свої ролі, а це може статися лише тоді, коли жінка вико-ристовуються член так, наче він є частиною її тіла, а чоловік відчуває себе так, ніби це йому засадили всередину по самі яйця. Звичайно, для цього потрібно зосередитися, використовувати багато-кратне самонавіяння. Жінка, насажіваясь на член, повинна перед-ставити собі, що це вона всажівает його в чоловіка. Цього цілком можна досягти. Мені це вдавалося кілька разів. Вдалося і однієї знайомої мені парі. Подруга сказала, що вона мало не згвалтували свого коханця, їздила на ньому з такою пристрастю і гніву, що він кричав і звивається під нею, як жінка, а в завершальний мо-мент вона по правді не могла сказати, який з двох оргазмом був її !!

Якщо ви хотіли коли-небудь знати, як почувається ваш партнер, то це самий наівернейшій спосіб, який тільки може бути. Крім того, він створює між вами найбільшу близькість. І результатом таких ігор часто буває більш глибоке взаімопоні-маніе. А тому играйте обережно. Інакше все це може скінчитися весіллям!

ГРА У незаймана

Пам'ятаєте, як ви себе відчували, коли ще були девственно? Я питаю про дефлораціі, т.к. навряд чи знайдеться на світі чоловік або жінка, які б не пам'ятали цього моменту. Я питаю, як ви себе відчували до того. Ваші емоції представляли собою суміш передчуття, цікавості та страху перед кроком, який вам треба зробити. Жаль, что девственность, як і юність, не цінуються молоддю. Більшість сучасної молоді дивиться на девственность як на перешкоди, від якої треба якомога швидше звільнитися - чим менше про це думати, чим менше готуватися, тим краще. Часто дівчата навіть соромляться свого розуму і блефують під час першого досвіду, позбавляючи себе таким чином багатьох приємних відчуттів. Але так чи інакше, той добрий чи був перший акт чи ні, ніхто з нас не володів достатніми знаннями, щоб оцінити його по достоїнству. Ніяково ощупиваніе члена (або отвори вульви), нервозність, а іноді й біль звершення - все це з'єднувалося як би на зло, щоб ми не могли оцінити всю красу відбувається. На жаль, ніхто не має достатнього досвіду, щоб насолодитися першим лягає так, як воно того заслуговує!

Зараз, однак, ви вже знаєте, як це відбувається, пам'ятайте, що ви при цьому відчували, і до того ж можете зовсім не побоюватися травми, яка супроводжує перетворення дівчини в жінку. Отже, озброєна своїми знаннями та досвідом, ви можете знову втратити свою невинність до того ж ще добре провести час.

Я грала в цю гру зі своїм чоловіком. Ми жили в Нью-Орлеані, що є Меккою для відпочиваючих одиноких жінок. Ми бачили, як вони гуляють по Французькому кварталу, опьяненные його Распутний атмосферою, дразнімие своєї власної анонімністю, залишили вдома всі і всілякі заборони. Я надто звикла до цієї середовищі і тому щиро заздрив їх порушення. Я думала: "Хіба не цікаво було б відчути себе так знову? Загострити свій секс і відчути себе сміливою, але одночасно з цим боящейся до смерті!" В результаті ми й придумали гру в незаймана.

Я уявив себе 35-річної провінціалка. Я боялася і була сповнена забобонів, я була сексуально розчарована і в той же час хотіла шалено що-небудь з цим зробити. Мій чоловік грав роль міського Дон Жуана, як раз розшукуваного подібного роду пригода. Він був мисливцем за девственность, що вийшли на полювання.

Ми почали знайомство в барі цілком пристойної кварталу, де він запропонував мені випити з ним (звичайно, це не оригінально, але зате легко і швидко). Потім він запросив мене до себе на квартиру, і тут гра вже пішла всерйоз. До цього моменту я повністю увійшла в роль, по-справжньому відчувала трепет і чудовий страх в передчутті того, що має трапитися. Коли він почав мене мацав, я стала протестувати і пручатися, як справжня дев-ственніца (ну, звичайно, не так, щоб змусити його зупинитися, а лише заради своєї честі). Я опір і тоді, коли він роздягали мене, зняв з мене все, розділ догола. Я боялася дивитися, як він роздягатися, боялася поглянути на ерегірованний, жутко торчащие член. У ліжку я тремтіла від страху, бажаючи відчути фатальне втиківаніе і в той же час не бажаючи його. Зі свого боку він був ніжно-наполегливим, ласкают мене скрізь і всюди, намагаючись розпалити з усім мистецтвом, яке мав у своєму розпорядженні. Оскільки ми сексом з ним давно, все це було для нас дивовижною рідкістю, і наші дії раптом придбали всю таємничість першої зустрічі. До того ж моє опір разгорячіло нас обох.

В конце концов, "втрачаючи свою невинність", я навіть трохи кричала. Але як тільки він, продовжуючи акт з усім мистецтвом і пристрастю Дон Жуана, заспокоїв і потішив мене, я раптом з надзвичайною полюванням перейшла до того, щоб протягом решти частини ночі довести його до бесчувствія. А коли жінка занадто довго чекає свого першого сексуального експерименту, то їй є що надолужувати. Більше того, відкривши нарешті всю радість сексуальних відчуттів, вона стає воістину ненаситної. Адже втрачати тепер їй вже нічого, зате вона може випробувати все нові й нові дива. Годі й казати, що ми не часто грали в цю гру. Вона вбила б нас.

Але гра ця дуже приємна і особливо хороша для пар, які занадто звикли один до одного, і чий секс вимагає підігріву. А яке солодке переживання для жінки "втратити свою цноту", коли вона вже вміє насолодитися цим, воскресити захват першого зносинами без супроводжує його травми.

ГРА "Стара з молодими"

Як я вже говорила, вищеописані ігри є іграми однією лише еротичної фантазії і абсолютно нешкідливі. А ось гра "старих з молодими", якщо грати її по-справжньому, може привести вас до в'язниці. Тому прошу вас: не играйте в неї інакше, як в уяві. Я зовсім не хочу бути присутнім на суді Свідок-ніцей в процесі щодо тлінні.

У багатьох людей виникає тимчасова думка: непогано б мати лягає з юним, тільки дозрілих істотою. Напевно, це дивно відчуття! Багато жінок знаходять таку думку надзвичайно хвилюючий ... взяти, наприклад, 13-річного хлопчика до себе в ліжко і перший присвятити його в таємниці сексуальних задоволень. Одна жінка сказала мені: "Ох, як було б дивно навчити хлопчика всіма видами сексу! Ви тільки уявіть собі, як спалахне його обличчя, немов у ранок різдвяної ялинки. Як дивно буде стояти його ще не окрепшій, але пристрасно здригатися член! А як приємно буде показати йому свою вагініт і що з нею робити! " Багато чоловіків, з якими я говорила, відверто заявляють, що від однієї лише думки про акті любові з ледь дозрілих дівчинкою вся кров у них закипає, а член негайно встає в бурхливої і неукротімой ерекції.

Так ось, якщо вам хочеться знати, які будуть при цьому відчуття, не порушуючи ни в коей мере закону, домовтеся з вашою партнеркою (-ром), хто з вас буде старим розпусників, а хто невинне, але цікавість створення. Всі чоловіки пам'ятають, як пожадливі вони були, коли вперше почали текти їх гормони, як одержимі вони були сексом і мало не весь день ходили з піднятим членом. Дівчата не багатьом відрізняються від них. Ми відчуває свербіж, нетерпляче бажання, як тільки починає текти наш сік. Тому думка допомогти расцвесті цим бутона швидше виключно еротичною, і яку роль ви б не взяли, вона буде дуже возбуждающа. Для жінки ця розваги схожа з грою в незаймана, тільки різниця у віці тут більше. Немає особливої потреби зупинятися на подробиці цієї гри. Потрібно тільки повірити в її умови. Чи будете ви досвідченим ловеласа, розбещують дівчинку, або ж дорослою жінкою, що зводить хлопчика, і та і інша роль однаково цікава. Можна навіть пробувати одну й іншу. Разигриваніе ролі дівчинки може дати жінці можливість глибше заглянути в свою психо-сексуальну природу. Вдаючи властиві дитинству страхи і забобони, ви як би фокусіруете їх і починаєте розуміти, як багато їх ще у вас залишилося. Порівнюючи їх з тими, які ви вже подолали, ви самі побачите, які у вас ще залишилися. Спостерігаючи за собою в ролі підлітка і порівнюючи зі своїм нинішнім поведінкою, можна встановити, наскільки ви змінилися - мало чи багато. Якщо ви виявите, що різниця невелика, то вам потрібно багато над собою попрацювати. Поверніться до глави VI і почніть все спочатку.

Жінка з відчуттям сексвіновності може за допомогою "повернення до юності" знайти, звідки воно сталося. Ви можете раптом почути самі себе, що говорить голосом дівчинки все, чому вчила вас матір, коли вона наставляли вас: не можна робити те-то і те-то, т.к. це погано і шкідливо. Прислухайтеся до цього голосу і дійте відповідно. Тільки заради бога не сердиться на матір! Це недобре, як би вона не заслуговувала вашого гніву. І тільки подумайте, яка жахлива була у неї сексуальна життя, якщо вона сама вірила в те, про що говорила вам! Тому вибачте їй, забудьте все, що вона говорила, і насолоджуйтесь своїм обретенним знанням. У наступній грі ви можете зіграти роль дорослої леді, що зводить хлопчика.

* * *

Усі попередні ігри - це лише деякі приклади секс-ігор уяви, ви можете їх розіграти ради забави і самопізнання. Отримавши такого роду поняття про розваги, ви можете винайти свої власні. Якщо ви заставите попрацювати свою фантазію, то їм немає кінця. Вони можуть бути простими та складними, дурними і дотепними, як ви забажаєте. Слід дотримуватися лише одне основне правило, на яке повинні бути згодні обидві сторони: нічого з узнало вами про вашому партнера не повинно бути використане проти нього в майбутньому.

Крім психологічних ігор, існує також багато фізичних, якими також можна бавитись в ліжку. Вони являють собою варіації звичайних занять любов'ю, але вимагають попередньої підготовки і навіть відповідного реквізиту.

Ось, наприклад, "Крижані КОМЕТА". Поруч із ліжком потрібно мати чашку наколотого льоду і рушник, якщо ви не хочете спати в холодній і мокрій постелі. Існує кілька способів використання льоду. При одному з них жінка захоплює рукою жменю льоду і в самому початку чоловічого оргазму притискує лід до його яйцям. Якщо чоловік достатньо сильний, щоб витримати це, він насолодиться зовсім новим і, як мені казали, болісно солодким відчуттям. Але само собою зрозуміло: спочатку потрібно дізнатися, чи погодиться він. Як я вже раніше згадувала, охолодження яєць може утримати ерекції, якщо воно скоєно несподівано, але якщо воно буде зовсім несподіваним, то ж і він теж може вас здивувати - абсолютно несподівано задушити вас! .. На жаль, думка про подібну грі змушує чоловіків здригатися від жаху, а тому вони й не можуть випробувати, які пов'язані з цим відчуття. Я зустріла тільки одного, який дозволив мені спробувати. Я приготувала лід і ми почали, але свідомість того, що повинно статися з ним під час оргазму, завадило йому досягти його. Так ми обидва і не дізналися, на що це схоже. Щоправда, від іншої, більш хоробрий пари я чула відгуки, що відчуття, що вони випробували, екстра-класні!

Більш охоче чоловіки дають згоду на жарт "лід у роті". Жінка наповнює рот льодом і охоплює член перш, ніж лід розтане. Комбінація холодного льоду з теплотою жадібно сосущего рота пекучі цікава, так мені сказали.

Звичайно, третій спосіб грати в "крижану Комета" - це коли чоловік здійснює куннілінгус льодяним мовою. О-о-о! Тут я сама можу вас запевнити - відчуття виключне!

протилежністю "крижаної комети" є "міцний чай". Вимагається лише склянку міцного гарячого чаю. Кожен набирає його повний рот, а потім нападає на статеві органи один одного. Жар в поєднанні з в'язким властивостями теіновой кислоти створює чудове відчуття.

Третя гра вимагає порядочного кількості вазеліну або якого-небудь іншого змащувального вящества. Называется она "АНАЛЬНОЕ СНОШЕНИЕ", и я отнесла ее к играм, т.к. по справед- ливости не могу принять ее всерьез. Такое сношение очень распространено в тех странах, где девственность все еще в почете и уважении, а женщина, чтобы выйти замуж, должна быть нетронута. Поскольку никто не ждет девственности от мужчин, а им необходимо найти удовлетворение, то можно вполне догадаться, чем они вынуждены заниматься. Люди напропалую сношаются, но у девушек невозможно встретить ни одной разрушенной девственной плевы!

Когда я была в Греции, мужчины часто просили меня подставить им свой зад, но я отказывалась, т.к. это вовсе не мой любимый спорт. Дело в том, что лишь очень мало мужчин умеют играть в эту игру. Если же анальный акт проведен должным образом, он создает очень интересные ощущения, т.к. кроме всего прочего член нажимает на заднюю стенку вульвы, на которую обычно мало обращают внимания, трет ее так, что некоторые женщины спускают по нескольку раз (!!). А когда мужчина в это время играет пальцами с ее клитором, женщина может достигнуть совершенно фантастического оргазма (!!!).

Большинство принимает для анального сношения позу "по-собачьи", но для женщины бывает иногда удобным совершить его в Первой Основной Позиции (!). Угол всаживания с этой стороны позволяет войти гораздо легче; и анальный мускул легче расслаб- ляется. Но принимайте член хоть оттуда, хоть отсюда, прошу вас только - побольше вазелина, и когда вы начинаете, действуйте мед- ленно-медленно!

Если мужчина внимателен и часто спрашивает женщину, входя в нее толчок за толчком, удобно ли, нравится ли ей, она может получить огромное удовольствие даже от одного только всаживания, не говоря уже о прочих движениях, при которых яйца трут вагину и клитор или по ним гуляют мужские пальцы (зависит от положения). Многие женщины предпочитают анальное сношение нормальному, особенно если привыкли к нему смолоду. Оно имеет неоспоримое преимущество в полной безопасности от зачатия, и для любой женщины, имеющей какие-либо причины сохранить свою девственность, представляют собой идеальное решение.

* * *

Итак, для секс-игр нет никаких ограничений. Придерживаться какой-нибудь одной - даже самой прекрасной - столь же скучно, как есть икру при каждом приеме пищи, хотя на первый взгляд это кажется весьма аппетитным.

Ну и довольно и физических играх. Свободный ум, живое воображение и чутье к экспериментированию - вот все, что требуется, дабы ваша сексуальная жизнь пульсировала от возбуждения (!!!). Однажды поняв, сколькими способами можно использовать для наслаждения свой мозг и тело, однажды утратив страх перед опробированием всего нового, вы будете способны заниматься любовью каждый день в году, ни разу не повторяясь!

Изведав все это, мы можем перейти к групповым играм, известным под названиями: оргии, качели, махаловки. Как бы мы их ни называли, все они требуют участия более двух человек; вариаций очень много, я могу вам дать лишь несколько самых общих руководящих указаний.

Чувствую, что могу испортить свою репутацию дерзкой Далилы, сказав, что оргии наводят на меня скуку. Интимное небольшое трио может быть исполнено чистой поэзии, а непринужденный милый квартет бывает намного интереснее игры в бридж, но как только число участников становится больше, весьма благодарю вас, но я лучше останусь дома с хорошей книгой. В комнате, полной голыми людьми, отчаянно старающимися наслаждаться друг другом, есть что-то, напоминающее мне сухие официальные рождественские вечера. Организованная оргия еще хуже, т.к. присутствующие обычно вряд ли даже знают друг друга, тогда как перед встречей рождества все успевают хотя бы познакомиться, поговорить.

Последняя оргия, на которой я была, стала для меня действительно последней - больше никогда не пойду. Никогда так не скучала с тех пор, как зевала над зубоврачебным журналом в приемной у дантиста. Но поскольку это одна из игр, в которую играют люди, то вам следует знать о ней. Правда, у меня лично столько возражений против нее, что вряд ли вы услышите что-либо хорошее. Все же я считаю своим долгом высказаться. Вы можете по-прежнему думать, что это величайшее из удовольствий, и я не стану вас обескураживать. Попробуйте и судите сами. Я постараюсь быть объективной, хотя это и нелегко.

Для меня наибольший недостаток запланированного секса состоит как раз в том, что он запланирован. Каждая женщина в большинстве случаев тоже обычно знает заранее, пойдет ли она с мужчиной в постель или нет, но всегда у нее остается шанс, что она может не пойти, и это дает ей какую-то иллюзию собственной воли. К тому же она, вероятно, хотя бы немного знает мужчину, с которым собирается лечь в постель. Оргии же запланированы и в то же время анонимны. Люди теряют какую-то часть своей индиви- дуальности, становятся не более чем телами, пригодными для группового спаривания и знающими, чего они ждут.

Чисто физические аспекты тоже не представляют ничего привлекательного. 5-6 человек пытаются создать одновременный контакт друг с другом. Логически это смешно, не говоря уже о том, что это очень неудобно и дьявольски отвлекает от собственных ощущений. Как во время оргии кто-нибудь может сосредоточиться на ком-либо или на чем-либо, для меня тайна; и я не представляю себе, как человек, не являющийся профессиональным акробатом, может насладиться некоторыми позициями, использующимися в оргиях.

Но главным возражением против оргии является тот род людей, которых вы можете на ней встретить. Каждый мужчина или женщина, вступившие в клуб, чтобы получить какое-либо сексуальное разнообразие, имеют какой-то недостаток в какой-либо важной области. Мне кажется также, что вся эта публичная сексуальная свобода - на самом деле настоящая противоположность подлинной свободе. Можете ли вы быть истинно свободны, если вам требуется целая группа людей, чтобы расстаться с предрассудками? Я думаю, что истинно свободный человек, ничем сексуально не стесненный, найдет организованную оргию принужденной и малопривлекательной так же, как и я.

Чтобы быть объективной, приведу, что говорят об оргиях сами их участники. Большой процент участников составляют женатые пары, и вот в чем их проблема. Они говорят, что поскольку супружество сделало их сексуальную жизнь скучной из-за повторяемости и знакомости, единственным способом оживить ее являются оргии. Они не делают из этого секрета друг для друга. Наоборот, свободное выражение обоюдной потребности в разнообразии позволяет им лучше понять друг друга без ощущения какой-либо вины и стать ближе друг к другу. По-моему, это глупость. Если супруги дошли до предела своей изобретательности в попытках заинтересовать, возбудить друг друга, то им лучше разделить свои судьбы и обратиться к адвокату по бракоразводным делам. Игры в неверность не вернут им утерянную взаимную любовь.

К тому же если к адюльтеру прибегают как к способу сохранения брака, то тогда его следует реализовывать как положено - тайно. Более половины интереса внебрачной связи заключается как раз в его таинственности и запретности. Много ли интересного испытывает муж, занимающийся со своей любовницей в комнате, соседней с той, в которой его ждет жена?! А жена потом еще нежно спросит у него: "Ну как, тебе хорошо было, дорогой? Она доставила тебе много удовольствия? Прекрасно. Теперь пойди умой руки и приходи ко мне." Уж-жас!!

Как женщина, предпочитающая быть любовницей, а не женой, я протестую против оргий еще по той причине, что они уменьшают потенциальное количество пригодных для роли любовников женатых мужчин. Если они будут ходить на оргии со своими женами, то кто же тогда останется для любовных связей?!

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Подчинённые тоже люди - и тоже не хотят думать.
2009 © Тренінговий клуб