Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Якщо він не телефонує

Обіцяв зателефонувати (вийти в он-лайн) і немає його. Що робити? Дзвонити самій чи не треба? Якщо все-таки дзвонити, то як говорити, щоб не показати своєї зацікавленості? Все залежить від контексту ситуації. Будемо розбирати контексті.

1. Ви з ним зустрічалися тільки 1-2 раз (а). Не спали. а) випадково познайомилися в метро / универе / на вулиці / висять вниз головою на тарзанке і пролітаючи повз один одного. Розговорилися, начебто знайшли багато спільного, взяв телефон, пообіцяв подзвонити, дав свій телефон. Чекаєш.

Якщо минуло півгодини з моменту зустрічі, розслабитися. Почитай ворожий сайт, там чітко написано, що телефонувати дівчині потрібно через 2-3 дні, тому що на наступний день - ще подумає что-то не то [а адже ти можеш подумати, да?], А через тиждень - уже забуде. Так що нам надається чудова можливість вариться у власному соку переживань, накручувати себе, ідеалізувати шановний Об'єкт і з нетерпінням чекати обов'язкової зустрічі.

Пропоную можливістю не користуватися, а розслабитися, поставивши на календарі галочку навпроти дати "сьогодні + п'ять днів" і займатися своїми справами. Якщо не позвонил - значить або забув подзвонити, або втратив номер, або перехотілося спілкуватися.

На всякий випадок можна перевірити, використовуючи трохи переіначенние під жіночий менталітет медіссоновскіе методи. Просто подзвони, і скажи приблизно наступне за настроєм: "[Вась], привіт, тебе [Дульсинея] турбує, ми випадково зустрілися в [обезьянніке номер 48 району Мар'їно в минулий вівторок], помніцца мені, кто-то обіцяв мало того, що женіцца , так ще й по пабам пройтися? ". З гарним настроєм таким, бодренько так, жізнеутверждающе. Якщо почнуться відмазки типу "Ой, я сьогодні не можу, у мене бабуся запуталась в авоська, я її розплутувати", запитай - по тому ж Медіссону - "Коли можеш?". Знову отмажется - на фиг. Чемно попрощався і викинь номер.

б) перше побачення пройшло спокійно / феєрично, поцілував / немає, обнімав / каталися на лижах, на прощання змилуйсь трепетно руку під чорною вуаллю, пообіцяв зателефонувати. Я вже навіть повернулася додому, а дзвінка все немає ...

Сьогодні ж телефонувати тобі він буде навряд чи. Завтра - 50%. Якщо не було встановлено певного часу дзвінка або зустрічі, можеш чекати завтра-післязавтра. Потім розслаблятися. Можеш, звичайно, знову уточнити типу "[Ізя], я таки приїду до тебе додому, привезу апельсини .. як навіщо? Ти ж болеешь .. Як чем? Тебе ж вороги пальчики переломалі, і тепер ти не можеш мій номер набрати .. ". Сто проти одного, що за його настрою в процесі розмови ти зрозумієш, є що ловити чи можна забути і знову розслабитися.

2. Ви з ним зустрічалися знову-таки 1-2 раз (а). Займалися сексом.

а) ти прийшла в клуб, а там - він. Приїхали до нього, а там - диван. Тільки платівки почали слухати, як вже ранок і презервативи закінчилися.

І чого, не дзвонить? Для початку дай час на проспати людині. Потім згадай, обмінювалися Чи ви взагалі телефонами. Згадай, реальний чи ти дала телефон. Подумай, реальний чи телефон дав тобі він. І проаналізують. Швидше за все, це все-таки була зустріч на ніч, так, нестримне потяг двох красивих молодих тіл, яке не гарантує продовження, тому що ніч-алкоголь-тривалий здержливість - ті самі фактори, які складаються разом досить рідко, і саме з вами повторяться тепер дуже навряд чи.

Він тобі потрібен? Навіщо? Сподобалося? Що ж, тільки з ним нравилось, что ли? Якщо є телефон, спробуй, звичайно, зателефонувати, домовитися про зустріч. Але сумніваюся. А якщо телефону його немає - розслабитися, він, швидше за все, не зателефонує. Єдина можливість повторної зустрічі - у тому ж клубі. Але він напевно буде зайнятий пошуком інший, навіть якщо ти його там ще раз і зустрінеш. Заспокойся і відтвор цей випадок як приємний, забавний і цікавий досвід. І сходи - перевірити. Так, на всяк випадок.

б) перше-друге побачення, бачили ніч, гуляли всю ніч аж до ранку-а-а. Вроде как офіційно займалися любов'ю, як солодка парочка.

Знову фільтр часу. І знову - якщо не дзвонить 5 днів-тиждень, забудь. Тут кілька варіантів - йому від тебе потрібен був лише секс, і, коли він його отримав, він або повністю задовольнив, або секс йому не сподобався. Извини. Ну спробуй зателефонувати, звичайно ж, з перших слів все зрозумієш. Мужики прозорі.

3. Зустрічаєтесь досить давно (тут тимчасові рамки визначає ти сама), і тут раптом пропав.

а) чудово востаннє провели час, чуть ли не в ЗАГС тебе тащіл, любов-морква-хвилює кров, ейфорія, все клас. І - зник.

Швидше за все, це усвідомлена чи ні гра в "Ближче-Далі" (БД). Граються в неї, коли потрібно людини прив'язати до себе посильнее, або самому не дуже сильно привязываться, або зробити відносини ярче-різноманітніше, або тому, що так само на умном сайте написано, або всі разом. Тут можна або розслабитися і отримувати задоволення - він сам все зробить і розрулити, чи брати кермо влади в свої руки і гратися на правах водять. Як? Протидією-маятником. Він ближче, ти - трохи далі, він трохи далі - ти трохи більше далі, він телефонує через тиждень відсутності - ти прямо зараз, як на зло, зайнята, і завтра приїжджаєш до нього в офіс з пиріжками і влаштовує дев'ять з половиною хвилин російського розливу. Він клянеться у вічній любові - ти трохи втомилася, він байдужий - ти тянешь його в порожній провулок і показуєш яскраво-червону підв'язки на голу ніжці. Своєю, дура, а не курячою ... Тут потрібно відчувати добре, гратися взагалі без правил, але не перегинати палку, тобто ближче-дальше-сильно ближче-чуть ближче-вообще близко-можна спокусити, але не далі-ах так, я теж дальше-ти че, офігела? ДАЛЬШЕ!-Ну і вали-а ти хто взагалі така? Гнучкішою будь, гнучкішою.

б) як-то дивно останнім часом зустрічаємося, рідко, снуло, кисло ... тут взагалі пропав ..

Втомився, бідненький. Я б теж втомилася. Витягнув його з пилова кута, відгодівлі, погладити, торкнутися, поцілунок - заурчіт, прідвінется, "мурлик" скаже. Або - розлучатися на фиг, тільки соромиться одне одного.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Приглашаются грузчики для интересной работы...
2009 © Тренінговий клуб