Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Якщо вона вам змінює

Кажуть, що якщо чоловік зраджує, то дружина дізнається про це останньої. Чоловік в аналогічній ситуації часто не дізнається ніколи. Адже чоловіки взагалі менш уважні до нюансам. Признайтесь, ви б самі звернули увагу на такі дрібниці, як:

Несподівана зміна інтересів. Ваша дружина завжди була байдужа до футболу (філателії, розведення крокодилів у домашніх умовах), - а туту стала фахівцем у цій галузі. До того ж почала розмірковувати ь про філософію і то й справа цитировать Шопенгауэра, хоча до цього визнавала тільки «Муму» і романи з серії «Купідон».

Зміна смаків. На третьому році спільного життя вона раптом виявила, що SAAB зручніше вашого «Москвича», і що підтяжки вже давно вийшли з моди. Зауважте: ще місяць тому вона думала, що "СААБ" - це порода сторожевих собак, а підтяжки щойно подарувала вам на день народження.

Зміна іміджу. Вона раптом подстріглась, перефарбує в брюнетка, сіла на дієту, захопилася аеробікою, схудла на два розміру і під цим приводом витратили усі сімейні заощадження на оновлення гардероба.

незвичне пожвавлення і сталий гарний настрій. Чому вона так радіє, якщо ви вже два місяці заначіваете по півзарплати і так і не полагодили пральну машину. Як можна півроку прати руками та ще при цьому й співати?!

Раптові приступи любові до вас і турботи про вас - нічим не мотивовані і вами явно не заслужені (пригадайте про півзарплати і про пральну машину).

Може ви все це помічали і ... раділи? Нарешті можна без перешкод дивитися футбол, наконец-то ніхто не пиляє ... Наконец-то вас оцінили по достоїнству, наконец-то вона схудла і погарнішав - заради вас, звичайно ...

Ну-ну! Звичайно! Як любить повторювати одна моя знайома, головне - все правильно собі пояснити. Якщо вам це вдалося - воно й на краще. «Блажен, хто вірує». До того ж підстав для паніки і в самом деле нет. По-перше, є один шанс з тисячі, що це все - і справді заради вас. По-друге, всі перелічені симптоми - ще не ознака зради. Це лише «готовність номер один» - закоханість. І якщо ви не дуже покладайтеся на один шанс з тисячі, то можете навіть вирахувати в кого саме. Згадайте, не спливає Чи то й справа в її рассказах чиє-небудь ім'я? Некий однокурсники Петя чи сослужівец Вася? «Петя вважає те-то», «Петя купив машину» (уж не SSAB ли?), «Там були всі, крім Петі. У нього ангіна ». Ймовірно, що згодом це ім'я раптово зникне з ужитку або буде згадуватися з навмисний безразличием або навіть несхвалення. Що знаменує собою перехід від намірів до справи.

І тут симптоми інші:

Пізні парафії додому і туманні пояснення і роздратування у відповідь на самі безневинні питання. Наприклад, «Пробач, що забарилася - ходила по магазинах». - «А що шукала?» - «Вічно ти мене допитувати !!!». Іноді, втім, пояснення не туманні, а дуже чіткі і продуманих і нагадують сценки з середньої школи, коли відмінниця переповідає виученний назубок «Чуден Дніпро за тихої погоди».

Часті перепади настрою та апетиту. (Вона ж з ним теж іноді свариться - не все ж з вами так з вами. Тут головне не лізти під руку - хуже будет).

Підвищений інтерес до телефонних дзвінків ( «Мені ніхто не дзвонив?»). Якщо телефон переносной, він постійно подорожує по квартирі в кишені її халата ( «Це, напевно, Машка, я сама піду»). Розмови з Машков (у вашій присутності) ведуться дивні, все більше «Так» або «ні», «Угу», «потім розповім», але ні слова про губної помади, нової спідниці або засіб від целюліту. Вообзще телефон став барахло: коли ви підходите, весь час не туди потрапляють. Або гудки. Або тиша.

Пристрасть до оновлення гардеробу набуває суто інтимний відтінок. Головний об'єкт уваги - спідня білизна. Будинок заповнюють мереживні трусики, маечка, чулочкі, які ви раніше бачили лише у фільмах типу «Жеребець» або «Глибока глотка». Причому ніжних питань з придихом кшталт «Дорогий, я тебе нравлюсь в цьому мереживною боді?» Ви не дочекаєтеся.

Уже листопад, вже давно ніхто не ходить у босоніжки, а вона все одно робить педикюр раз в неделю! І ноги бреет кожен день, навіть коли ходить у джинсах. А адже минулої зими ходила як Кінг-Конг.

Звичайно, до цього списку ще багато чого можна додати, але і десяти пунктів цілком достатньо для діагнозу. Тільки, будь ласка, не робіть різких рухів! Ну то й що, що збіглися всі десять? В кінці кінців замітка в журналі - ще не доказ! Не робіть необачно - прошу вас! Ви ж розумна людина, ви напевно зможете собі все правильно пояснити!

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Сегодня три раза подумал. Очень устал...
2009 © Тренінговий клуб