Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Що таке ЛЮБОВ?

Тут на зустрічі з послушником шаоліньского монаха одна приємна дівчина, прихильниці "єдиною половинки", задала питання про кохання. І ось мій пересказ відповіді послушники (точка зору дзен на любов):

Любов - це почуття єднання. Hа самом деле, ми єдині з усім оточуючим світом. Hо багато люди не відчувають, що їх природа така ж, як природа столу або екрана дисплея. Hа самом деле ми єдині з будь-яким живою істотою, з будь-яким атомом нашій всесвіту.

Hо подібне єдність, подібну любов відчути може далеко не кожен. Любити всіх дано лише святим. Звичайній людині, крутять в сансару, добре, якщо вдасться полюбити хоча б однієї іншої людини. Більша частина людей не здатна навіть на цей подвиг, в їх любові надто багато егоїзму.

Любити означає розчинитися у предметі своєї любові повністю. Якщо ти любиш людину, тебе вже немає, ти повністю віддав себе цій людині. Якщо ти любиш музику, тебе вже немає, є лише музика. Чому так гармонійні руху майстрів у-шу - тому що їх руху щирі, в їх русі немає нічого від їх его, їх немає, є один рух, одна форма ...

Любов багатьох людей - це не любов, це прихильність. Ви просто знайшли в іншому людині те, до чого ви прив'язані. Будь то секс, гроші, прагнення до материнству, .. Це не любов, це егоїзм. Ви просто отримуєте те, що вам потрібно, не звертаючи увагу на те, що потрібно вашому любимому. Яка ця любов?

Люди живуть у сім'ях за звичкою, пов'язані своїми прихильності, вже й натяків ні на яку любов немає.

Коли ви любите в людині щось, це що-то не вічно, то воно може змінитися. Ви любите, як він співає - він перестав співати. Ви любите, як він танцює - він перестав танцювати.

Звичайні людські почуття непевні, вони обертаються своєю протилежністю, крутиться в колесі. Любов змінюється ненавистю, ненависть переростає в кохання. Hет такого почуття - "любов", є любов-ненависть. Це як монетку з двома сторонами. Якщо ви кого-то сильно любите, ви рано чи пізно його зненавидить. Якщо ненавидите - рано чи пізно полюбите.

Якщо ж ви знайдете в іншому щось постійне, це постійне і буде Богом. Тому що Бог - це єдине, що постійно. Полюбите в іншому людині весь світ. Ви любите чоловіка - полюбите в цьому чоловікові всіх чоловіків світу. Ви любите жінку - полюбите в цій жінці всіх жінок світу. У кожній людині є відображення будь-якій частині світу. Полюбите весь світ через цю людину.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Господи, сколько ещё не сделано... А сколько ещё предстоит не сделать...
2009 © Тренінговий клуб