Етико-інтуїтивний екстраверт (наставник)

Сильні сторони. Емоціонален, тонко відчуває настрій інших людей. Вміє красиво висловлювати свої почуття: від холмів інтонацій до тонкої іронії. Може захопити людей своїми емоціями, повести за собою. Занепокоївся про небезпеку, яка таится у розвитку ситуації, вміє вжити необхідні заходи, щоб її уникнути. Предусмотрітелен і дальновіден, вміє правильно розподілити заходи в часі. Вірить в необмежені можливості і здібності людини. Намагається зрозуміти мотиви поведінки людей, стоїть на моральних позиціях вихователя і наставника. Пунктуален, має розвинене почуття відповідальності. Зазвичай має широкі гуманітарні інтереси.

Проблеми. Йому важко дається внутрішню рівновагу. Схильний зайве драматизувати події. Самолюбство, ранім, налаштований на коректне, вежливое ставлення до себе, довго пам'ятає образи. Не любить, коли його переривають, торопят. Гостро переживає свої невдачі і розчарування. Категоричний у судженнях та висновках, не схильний до компромісів. По натурі арістократічен, може допускати крайності в одязі, самовиражаясь таким чином (екстравагантно або, навпаки, елементи недбалість). Не любить робити багато справ відразу. Недоверчів до неперевіреною інформацією. Критику своєї зовнішності і звичок в побуті переносить болісно. Може допускати недбалість в оформленні ділової документації.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- незмінного оптимізму;

- швидкої конкретної віддачі в справах;

- тверезого, об'єктивного, беземоціонального погляду на речі;

- уміння достовірно аналізувати ситуацію;

- демократичності і простоти в спілкуванні.

Рекомендований рід діяльності. Гуманітарна сфера, де треба пропагувати будь-яку ідею, світогляд, релігію. Може бути гарним агентом зі збуту або страхування, де треба емоційно залучити клієнта. Може добре працювати в сфері мистецтва, де потрібно грати, виражати емоції (театр, естрада, ораторське мистецтво).


День пропал не зря...

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб