Етико-інтуїтивний інтроверт (Гуманіст)

Сильні сторони. Добре розбирається у взаєминах між людьми. Прагне до самовдосконалення, проявляє інтерес до морально-філософських проблем. Може оцінити здібності людей. Виявляє розуміння, терпимість. Може йти на компроміси заради миру та злагоди. Отзивчів та уважний. Приймає людей такими, які вони є: прощає їм їхні слабкості і не намагається переробити насильно. Дуже стійкий у своїх прихильності.

З розумінням ставиться до вияву бурхливих емоцій іншої людини. Намагається його заспокоїти, дати ділову пораду. Якщо це не допомагає, вміє терпляче чекати, поки той не заспокоїться сам. Любить в усьому ретельність і грунтовність. Кропотлів в праці.

виконавців, добросовестен і пунктуален. Намагається вести здоровий спосіб життя, уникає шкідливих звичок. Прагне в усьому дотримуватися принципів гуманізму і справедливості.

Проблеми. Впечатлітелен і ранім. Важко переживає конфлікти і непорозуміння, стрессонеустойчів. Дуже щепетілен, не любить обтяжувати собою інших. Разом з тим погано переносить самотність, потребує уваги близьких людей. Увязая в деталях справи, часто переутомляет себе. Йому важко дається оцінка якості своєї роботи і витраченого на неї часу. Доверчів і щирий, про що доводиться шкодувати часом, так як його добротою зловживають. Досить самодостатнім, малоініціатівен та інертний в своїй поведінці. Не вникать в те, що не стосується кола його інтересів.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- підприємливості та ініціативності у справах;

- рішучого поведінки в екстремальній ситуації;

- високого ступеня мобілізованності;

- швидкого та якісного виконання рутинної роботи, яка йому нецікава;

- організаторських здібностей.

Рекомендований рід діяльності. Найкраще Гуманіст реалізує себе в галузі психотерапії, у виховній роботі «гурткових» характеру з підлітками. Успішно застосовує свої здібності в філософсько-гуманітарних сферах, а також у портретній і сюжетною фотографії.


Голова дана человеку не для того, чтобы работать, а для того, чтобы не работать.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб