Етико-сенсорний екстраверт (Ентузіаст)

Сильні сторони. Активний, оптимістичний, доброзичлива людина. Уважний до людей, заботлів. Прагне допомогти всім, хто просить про це. Добре відчуває емоційний стан інших людей. Легко заводить нові знайомства особистого та ділового характеру. Противник порожній приємного проведення часу, завжди зайнятий невідкладними справами. Сприйнятливий до перспективних ідей, які можна застосовувати на практиці.

Привабливий, який володіє до себе співрозмовник. Володіє гарним смаком. Багато вміє робити своїми руками. У житті всього домагається сам, не сподіваючись на інших. Любить все робити швидко, але без свідків. Наполегливим і решітелен в діях, особливо в екстремальній ситуації, коли проти нього спрямована агресія або відчувається гострий брак часу. До порад інших прислухається, але надходить по-своєму. З успіхом займається будь-практичною діяльністю, але любить, щоб його зусилля і спритність цінували. Прагне до стабільності, високому рівню матеріального життя, повазі колег по роботі.

Проблеми. Накопичує негативні емоції, які здатний деякий час стримувати. Але якщо їх дуже багато - виходить із себе, переживає, може навіть захворіти. Не може діяти без емоційного контакту з співрозмовником, тому йому важко взаємодіяти з людьми, які ніяк не виявляють свого ставлення до того, що відбувається. Неекономен, не завжди оцінює вигідність і корисність того, що робить. Довго коливається перед прийняттям важливого рішення щодо складного питання. Погано розраховує час, з трудом відокремлює головне від другорядного, перевантажуючи себе справами. Переоцінює свої ділові здібності. Не вміє чекати, йому хочеться зробити якомога більше справ і як можна швидше.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- беземоціонального, завжди розумного й об'єктивного ставлення до справи, до людей;

- гнучкості в поведінці та швидкої адаптації до ситуації;

- безоплатного альтруїзм;

- жорсткості та безкомпромісність у відносинах з людьми;

- хороших стратегічних і технологічних здібностей;

- пунктуальність в дотриманні термінів.

Рекомендований рід діяльності. Йому добре вдається налагодження інфраструктури соціуму, реклама, соціологічні опитування. Успішно працює в області медицини, охорони здоров'я. Може проявити себе у сфері дизайну, оформительских роботи, а також у сфері обслуговування, торгівлі. Сприятлива організаторську діяльність в соціальній і науковій сферах (організація ярмарків, симпозіумів, відпочинку, святкових заходів).


Тост на работе должен быть кратким, как обеденный перерыв.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб