Етико-сенсорний інтроверт (Зберігача)

Сильні сторони. Добре розбирається у відносинах між людьми. Добросовестен, обязателен, пунктуален. До всього готується завчасно. Виконує розпочату роботу ретельно і послідовно. Людина боргу. Не шкодує сил і часу для створення порядку. Примушує себе робити навіть нецікаво, але необхідну роботу.

Хороший економіст, вміє раціонально звертатися з фінансами, не любить боргів. Має сильну витримку і самовладання. Принциповим, якщо треба, твердо і напориста захищає себе і своїх близьких. Постійний у своїх звичках і прихильності. Нетерпім до неопрятності і халтуру, вимагає дотримання виправдали себе методів роботи. Охоче приходить на допомогу людям у важкі для них хвилини, надає різноманітні послуги. Зберігає вірність в родині. На заходи не запізнюється. Прагне рівномірно розподіляти справи за часом, постійно завантажений якою-небудь роботою. Трудолюбив в побуті.

Проблеми. Болісно переносить несправедливість і неетичність. Ранім і впечатлітелен, на добро і зло відповідає тим же. Добре бачить чужі недоліки, відрізняється різкістю оцінок, але частіше своє ставлення висловлює не стільки словами, скільки тоном і поглядом. Схильний ділити людей на «своїх» і «чужих». Не прощає зради. Мнітелен, погано переносить ситуації невизначеності. Не любить частих змін. Йому важко визначити індивідуальні здібності людей, до всіх схильний пред'являти однаково високі моральні вимоги. Не любить, коли хтось піддає оцінці його якості, так як внутрішньо не завжди в них впевнений. При спробах придушити його може виявляти агресивність.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- завжди позитивного ставлення до життя;

- байдуже ставлення до аморальним вчинкам;

- швидкої зміни в переконаннях і оцінках;

- сприйнятливості до неординарним рішенням проблем.

Рекомендований рід діяльності. Соціальна сфера. Ті її області, де потрібна взаємодія з людьми. При цьому робота може бути кропіткої, що вимагає зосередженості і концентрації уваги, як-то: медицина та охорона здоров'я (особливо прикладні області - стоматологія, масаж, робота медичної сестри, санітарки (безпосереднє проведення процедур), голковколювання, фізіотерапія, рентгеноскопія, біохімічна діагностика). Добре проявляють себе також у галузі товарознавства, у сфері обслуговування (зберігання грошей і матеріальних цінностей), в бухгалтерській роботі обслуговуючого характеру, на посаді касира.


Входя в кабинет своего начальника, старайся не задеть носом порог.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб