Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Чому саме картки?

Чому б не продовжувати називати ТІМ (тип інформаційного метаболізму) так, як уже було названо до мене? Напевно, тут є кілька причин.

По-перше, назв вже зараз у кожного Тіма декілька, що аж ніяк не полегшує справи.

По-друге, як мені здається, ні одна з назв суті карти так і не відображає.

І по-третє, для тих, хто хоч трохи знайомий з НЛП, саме поняття карти, карти світу, говорить ось про що. Будь-яка людина, будь-яке живе істота, перебуваючи в цьому світі, НЕ сприймає світ у всій його різноманітності, а свідомо чи несвідомо звужує сприймаємо частина, відкидаючи інше, як зайве для виживання. Тому можна говорити, що існують окремі карти світу для кожного. При чому, карта - це не територія.

І тут поняття картки приймає нове звучання, новий, розширений зміст. Карта показує, що саме буде висвітлюватися увагою в першу чергу. Що позначено, що приносить радість, що - як тревожащее, неприємне, що - як привабливої.

І так що карта знову ж таки показує не весь світ, а лише частину його, то найменування картки уточнює яку саме частину. Наприклад, частина Лицаря пентаклей.

Ну, як карта траси Е-95, а не карта областей, за якими ця траса проходить.

І якщо за нею правильно орієнтуватися, то є висока ймовірність, що з початкового пункту можна потрапити в пункт призначення. При неправильному користуванні карткою легко випасти за її межі, навіть не помітивши. У багатьох так і виходить. І вони продовжують шукати себе, давно втративши не тільки напрямок, але й те місце, в якому останній раз себе бачили.

Дивлячись же на все вищесказане, залишається тільки вважати, що картка не розкіш, а не засіб пересування, а неоціниму інформація про найбільш важливих в світі речі - хто я такий і чого ж я хочу на самом деле.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Начальника нужно слушать даже тогда, когда он молчит.
2009 © Тренінговий клуб