Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Логіко-інтуїтивний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Із-за свого ентузіазму і смаку до життя вони можуть здатися нав'язливими при близьких відносинах. Вони цінують радість кожної зустрічі, особливо при спілкуванні з партнером, який готовий кинути виклик їх ідей. Подібні серцеві обміни думками - шлях до щирої прихильності і до поглиблення відносин.

Перше враження: міцний, відповідальні і горді тим, що світ про це знає. Вони можуть здатися кілька нагловатимі, а часом нетерплячими, если что-то здається їм нудним. Вони люблять словесні сутички і здатні швидко звести розмову до спору до переможного.

СПІЛКУВАННЯ: Часто цілком чіткі і ясні у своїх речах, розумні і що володіють словом. Він, і, люблять залучати всіх і кожного в дотепні поддразніванія і цінують в людях здатність включитися в. цю гру. ENTJ нерідко дивує, що їх захопленість каким-то думкою приймають за гнів або прагнення сперечатися. Вони ніби кажуть: <Якщо тебе тут занадто спекотно, тримайся від розмови подальше>.

СЕКС і близькість: Як і все інше, це - привід керувати та вчитися. Надайте цього типу можливість перетворювати самі інтимні миті в привід для спільного навчання завдяки творчому керівництву.

ФІНАНСИ: Вони часто досить ефективно розпоряджаються грошима. Нерідко просто геніально маніпулюють фінансами, якщо потрібно досягти певної мети. Всі фази грошового обігу - лише ще один зі способів вимірювати життя - і успіх ENTJ. Фінансовий успіх для них достатню доказ компетентності.

КОНФЛІКТ: Вони можуть бути динамічними і творчими. Точніше, те, що багато хто називають конфліктом, з точки зору ENTJ - просто <жаркий спір>, з якого, можливо, обидві сторони зможуть отримати безліч серйозних творчих уроків.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Хоча ENTJ можуть намагатися переглядати їх, вміло маніпулюючи словом, в цілому, вони сприймають зобов'язання як цілком об'єктивний факт, до якого слід ставитися з усією серйозністю. ENTJ здатні взяти на себе особисту відповідальність за виконання обіцянок.

батьківство: Це - привід для спільної навчання та керівництва. Дітям щоденно кидають виклик, і таким чином творчий ріст і розвиток не мають кінця. Дар батька-ENTJ своїм дітям полягає в тому, що вони виростають в незалежних дорослих, так як їм постійно кидали виклик.

КОНТРАКТИ: ENTJ часто більше возбуждает форма, ніж зміст контракту. Що в ньому йдеться? Що це значить? Як це виконувати? Які віхи поставлені, щоб вимірювати прогрес? Які кроки будуть зроблені після виконання контракту? Такими є деякі з нескінченної серії питань, які ENTJ буде задавати, уточнюючи, заперечуючи і, нарешті, виконуючи контракт.

Закінчення ВІДНОСИН: Очевидно, що стосунки підійшли до кінця, якщо всі можливості навчитися вичерпані, і настав час рухатися далі. Коли це відбувається, ENTJ може здатися бессердечним, нелюбящім і незацікавлені, тому що схильний до об'єктивності при обговоренні закінчення відносин.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
"А не пойти ли мне на работу?", - подумал я. И не пошёл.
2009 © Тренінговий клуб