Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Логіко-сенсорний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Їх внесок у відносини-стабільність я організованість. Вони, зазвичай, надійні, товариськість і оптимістичні. З-за своїх здібностей і грунтовно ESTJ можуть здаватися нетерплячими, а часом навіть несдержаннимі. За словом в кишеню вони не лізуть і йдуть по життю в переконанні, що мають рацію і що світ стане краще, якщо всі інші з ними погодяться.

Перше враження: Добре виховані та додержує пристойності, вони справляють враження людей, які володіють собою і здатні контролювати ситуацію, якщо це необхідно. ESTJ привабливі, хоча можуть бути і кілька різкими і швидкими у висловленні своєї думки з будь-якого питання, якщо їх трохи заохотити. Вони цінують дотепність в інших і самі дотепні.

СПІЛКУВАННЯ: ESTJ володіють словом, і з ними легко говорити, вони завжди знаходять потрібні слова. Спочатку дружелюбні і зацікавлені, у міру розвитку розмови вони можуть здатися нетерплячими і ворохобні. ESTJ відчувають сильну потребу бути почутими і впливати. Вони здатні віддавати собі звіт у своєму положенні.

СЕКС і близькість: Близькість може бути відчутної і об'єктивної, якщо говорити в термінах розумних обіцянок і зобов'язань. Для ESTJ просте забезпечення сім'ї та приходить з цим стабільність - прояви любові. Якщо близькість не можна виміряти і передбачити, то, можливо, її взагалі немає. Коли вона є, ви це знаєте, і не потрібно забалтивать її недоречними сентиментальності.

ФІНАНСИ: ESTJ консервативні, але стурбовані фінансовими питаннями. Добре вміють планувати на далеку перспективу. Схильні мати гроші і зберігати їх. Беруть участь у благодійності, якщо від них цього чекають соціальні інститути (церква, компанія, громада, сім'я). Дуже обережні і уникають ризику, завжди шукаючи максимальної безпеки заради родини.

КОНФЛІКТ: Це факт життя. Почуття відповідальності включає в себе необхідність закінчити те, що почав, це відноситься і до конфліктів. Тобто, почавши конфлікт, закінчив його, а якщо не можеш - не вплутуватися. Не призивай образливих слів, якщо не хочеш зіткнутися з наслідками.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Це назавжди. Вони дають обітницю і зберігають йому вірність назавжди. Якщо у відносинах виникають проблеми, ви можете спати в різних кімнатах, майже не розмовляти, але в жодному разі не розходитися. ESTJ може віддати перевагу поринути в роботу, у хобі і в інші заняття, прагнучи уникнути поганих відносин. Але з точки зору зовнішнього світу, зобов'язання не порушено, і це найголовніше.

батьківство: Для ESTJ це нескінченна відповідальність, приймаються як складова частина життя. Вони можуть втручатися, коли діти згортають зі шляху істинного, посилено працювати над їх вихованням, навіть відмовитися від них, якщо справи підуть зовсім погано. Але варто дітям з'явитися у дверей, як батько-ESTJ впустить їх назад, тому що для нього вони назавжди його діти. Це борг, який ESTJ приймає з радістю.

КОНТРАКТИ: Контракт - ще одна мета, яку можна виміряти і обчислити. Якщо задоволення не досягається, потрібно перетворити договір або анулювати його. Так що контракт зобов'язує, але якщо ви порушуєте його, то все віддається <на розграбування>.

Закінчення ВІДНОСИН: Відносини не закінчені, поки не закінчені, але, коли вони закінчені, розрубати вузол і живи далі. Відносини, як і все інше, вимірних і мають певні цілі. Без них відносин не існує, а без іншої людини немає потреби в цілях. Звичайно, цілі змінюються і переосмислюються. Це просто ще один факт життя.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Шеф всегда прав; человеку же свойственно ошибаться.
2009 © Тренінговий клуб