Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Етико-інтуїтивний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: фанатики відносин. Обдаровані у галузі людських стосунків, вони надихають і надихаються іншими. Вони прекрасно спонукають своїх ближніх до дій і щасливі, коли партнер відповідає на це. ENFJ також любить рятувати і піклуватися про свою сім'ю. Хоча подібна турбота іноді може бути надмірною, їх зазвичай люблять за теплоту і сердечність.

Перше враження: Веселі і чудові. не надто звертають увагу на протокол і правила пристойності. Вміле володіння словом и внимание к окружающим зазвичай виробляють приємне перше враження. ENFJ звичайно уважні до інших, що відразу виявляється і в словах і в справах.

СПІЛКУВАННЯ: Вони, як правило, добре володіють словом, однак, прагнучи бути дипломатичними в складних ситуаціях, можуть мямліть і запінаться. Щедрі на заохочення інших, вони швидко змушують людей відчувати себе вільно і впевнено.

СЕКС і близькість: Як і інші сфери життя, близькість - це шанс висловити турботу і увагу, щоб задоволення партнера при кожній зустрічі було максимальним. Як і всі Відчуваю, ENFJ відчувають потребу потурати іншим. Близькість-це заздалегідь спланована, яка підтримує тонус можливість ніжно поговорити.

ФІНАНСИ: Прагнення ENFJ до визначеності, помножені на турботу про інших, спонукає їх змушувати свої гроші служити будь-якого ідеалу. Тому, хоча і дещо консервативні у грошових справах, у цілому вони управляються з фінансами відповідально і ефективно.

КОНФЛІКТ: Він нелегко дається ENFJ, останні уникають конфліктів. З-за свого позитивного ставлення до людей вони витрачають чимало часу і сил для того, щоб приховати негативні почуття і дії, в надії, що ті самі собою розвіються. Немає такого конфлікту, яке б неможливо було зам'яти за допомогою декількох добрих слів.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Вони не просто на все життя. ENFJ можуть загинути від почуття провини, якщо відносини не складуться. Вони володіють більшою, ніж багато хто, самокритичність, бо вважають, що відповідальність за успіх лежить на їх плечах.

батьківство: Так як ENFJ відчувають гостру потребу нав'язувати іншим свої цінності, діти виявляються для них в цьому сенсі чудовою мішенню. Бути батьком для ENFJ жахливо важке завдання, так як він повинен являти собою зразок і нести відповідальність за те, якими стануть діти. Батьківство - це засіб передавати цілі та ідеали.

КОНТРАКТИ: Як і всі інші міжособистісні зв'язку, контракт - позитивний досвід. Якщо контракт допоможе парі <вирости>, зміцнити відносини або подолати важку ситуацію, то він, без сумніву, гарна штука. Головне - це відносини, і все, що їм допомагає - добре.

Закінчення ВІДНОСИН: ENFJ можуть не погоджуватися на розрив відносин, боясь кого небудь образити або не бажаючи усвідомлювати реальність. Але коли їм стає зрозуміло, що відносини розпалися, вони порівняно легко знайдуть нового партнера. Краще погані стосунки, ніж ніяких; зрештою, їх ще можна виправити і врятувати.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Господи, сколько ещё не сделано... А сколько ещё предстоит не сделать...
2009 © Тренінговий клуб