Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Етико-сенсорний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: У відносинах ESFJ пов'язані почуттям обов'язку та відповідальності. Вони діють, як потрібно, і чекають того ж від своїх партнерів. Хоча ними керує принцип <А що подумають люди ", який може підвести їх самими різними способами, вони все одно залишаються стійкими закоханими, які прагнуть зробити всіх щасливими - як вони це розуміють.

Перше враження: Офіційні, бездоганні, витончені, може бути, трохи занадто податливих, але милі. З ними легко.

СПІЛКУВАННЯ: ESFJ проявляє ініціативу в розмові, легко (і часто багатослівні) ведучи мову про багатьох речах. Вони вважають своїм обов'язком підтримувати бесіду, тому жваво заповнюють паузи. Якщо виникає комунікативна проблема і плутанина, ESFJ охоче беруть провину на себе.

СЕКС і близькість: Чоловіки-ESFJ можуть відчувати потребу у виконанні ролі лідера і, якщо жінка не грає свою <традиційну> роль, це може їх збентежила або відлякати. Жінка-ESFJ; може захотіти отримати дозвіл з; будь-якого авторитетного джерела - поза або всередині себе щоб стримати свою схильність до впорядкованості та формальності. Якщо не вважати цих труднощів> вони ніжні, що люблять і жертвують собою коханці.

ФІНАНСИ: Чоловіки-ESFJ часто відчувають потребу брати фінансові справи на себе, хоча жінки-ESFJ найчастіше покладаються на своїх чоловіків. І ті й інші схильні до бережливого, витрачають у відповідності з планом, лише зрідка балу себе, надлишок таких радостей може швидко викликати у них почуття провини.

КОНФЛІКТ: Вони уникають конфліктів, бояться їх і вважають за краще не помічати. Вони схильні умаслівать ворогуючі сторони в надії, що все повернеться до гармонії. Якщо їм трапиться висловитися різко, то вони відразу беруть свої слова назад, тільки б уникнути можливого напруги.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Вони назавжди. І якщо щось іде не так, ESFJ схильні бачити в цьому тільки свою помилку.

батьківство: Вони можуть бути дуже офіційними й організованими. Вони вважають, що діти повинні добре себе вести, і можуть корить їх, якщо вони цього не роблять. ESFJ можуть просто <затопити> своєю любов'ю і жертвувати заради дітей всім. Але це не <чиста> жертва. ESFJ чекають у відповідь послушания та обіцянок.

КОНТРАКТИ: Вони дотримуються будь-які контракти. Їх слово непорушною. Вони схильні жертвувати своїми потребами в ім'я гармонії.

Закінчення ВІДНОСИН: Вони з працею приймають це. Навіть смерть краще, ніж невдача у відносинах. Але після того, як їм вдається позбутися від почуття провини і відчуття, що відповідальність за закінчення відносин лежить на них, вони можуть <зарить> минуле і піти своєю дорогою.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
День пропал не зря...
2009 © Тренінговий клуб