Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Логіко-інтуїтивний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Один з найбільш непрактично з шістнадцяти типів, його внесок незалежність. Вони дорожать своєю незалежністю і нав'язують її всім близьким - чоловіку, дітям, друзям. Їм доводиться постійно вирішувати проблему примирення мрії про скоєні відносинах з дійсністю. Вони схильні постійно вдосконалювати свої відносини, якими б гарними ті не були.

Перше враження: Глубокомисленние, серйозні інтелектуали. Вони можуть здатися розсіяним; веселощі з них треба тягнути кліщами. Зазвичай INTJ цінують, коли інші роблять це за них. Вони, здається, бачать вас наскрізь, створюючи враження, що на світі мало такого, що було б недоступно их пониманию.

СПІЛКУВАННЯ: Вони повільні у вираженні своїх думок, глибоко обмірковують кожне слово. Якщо їм надати шанс, вони зроблять складної будь-яку розмову. Вони люблять обмін концепціями та дискусії на інтелектуальні теми. Іншим їх коментарі можуть здатися різкими, хоча вони не обов'язково такими замислювалися. INTJ чає не хочуть або не можуть зрозуміти своєї відповідальності у створенні негативної ситуації.

СЕКС і близькість: Як і багато чого іншого, близькість може виявитися більш багатої в уяві INTJ, ніж насправді. Їм потрібно думати про близькість, представляти її, розуміти її, а потім працювати над її поглибленням та удосконаленням.

ФІНАНСИ: Усередині себе вони здатні породжувати творчі задуми і інтуітівістскіе ідеї, пов'язані з фінансами, але в реальному житті схильні виявляти консерватизм. Зазвичай, фінансова діяльність, особливо повсякденне, не відноситься до числа їх сильних сторін.

КОНФЛІКТ: Зазвичай вони відповідають на конфлікт чем-то вроде: <Мені потрібно про це подумати ". Напружена ситуація їх не лякає, але вони переконані, що якби ми краще розуміли слова, що їх говорили, будь-який конфлікт було б неважко перетворити в корисний досвід. Їх більш чутливі партнери часто ругают INTJ за те, що вони занадто аналитичность або інтелектуальні, коли від них потрібна лише підтримка і розуміння.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Хоча INTJ дотримуються своїх зобов'язань, вони можуть зайнятися <переосмисленням> вихідного контракту. Вони вважають, що договір добрий, поки всі його учасники розуміють значення цього слова однаково і немає необхідності шукати нове визначення.

батьківство: Самий кращий батьківський дарунок дітям - це незалежність. Навчити їх незалежно мислити, стояти на своїх ногах, бути самими собою - ось у чому суть виховання. Вони не схожі на серцевих, даруючи затишок нянюшек.

КОНТРАКТИ: Вони сприймають контракти як протокол про наміри. Все потрібно точно визначити, потім знову визначити в світлі обставин, що змінилися.

Закінчення СТОСОВНО: Раз вже відносини підійшли до кінця, їх слід <кинути>, щоб рухатися до нових цілей. Можна навчитися і на цьому досвіді, але їх розум повільніше виходить з відносин, ніж здається по поведінці INTJ. Внутрішньо вони намагаються зрозуміти динаміку розвалу відносин.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Работа есть небольшой перерыв между перекурами.
2009 © Тренінговий клуб