Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Логіко-сенсорний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Ними рухає почуття обов'язку, і вони відчувають себе відповідальними за партнера, дітей, батьків, родичів та друзів (саме в такому порядку). Розваги - такі, як робота, секс, деньги и все остальное-звичайно входять в список їх справ. Якщо успішні відносини в список не потрапили, їх просто не виникне. Якщо ж вони в списку, можна розраховувати, що ISTJ буде працювати з усіх сил, щоб досягти мети.

Перше враження: Акуратні, підтягнуті, свіжі і завжди правильні в будь-якій ситуації. Вони одягаються з відточеними смаком і точно висловлюють свої думки. Часом вони здаються занадто правильними і навіть можуть справляти враження критично налаштованих.

СПІЛКУВАННЯ: Вони вміло звертаються зі словом і завжди раді прийняти на себе відповідальність, щоб бути впевненими, що спілкування буде чітким і ефективним. Якщо ISTJ не буде обережний, то, намагаючись передчасно згорнути бесіду, він ризикує перетворити розмову в <бій до переможного>.

СЕКС і близькість: Вони не квапляться у вираженні своїх почуттів. І хоча їх почуття можуть бути дуже і дуже глибокими, вони майже ними не діляться. Фізична близькість буде спланована з урахуванням того, що очікується від різних статей: хто повинен почати, хто проявляє агресивність, хто бере на себе домінуючу роль і хто зверху.

ФІНАНСИ: Це кращі фінансисти світу бухгалтери, счетоводи, брокери і так далі. В якості зберігачів грошей вони чудово ними розпоряджаються, і це їм приносить задоволення. Будучи кілька консервативними, вони зате дуже чесні у своїх фінансових справах.

КОНФЛІКТ: Зазвичай вони не дуже довіряють цього поняття. Єдиний конфлікт - це чиєсь незгоду з їх точкою зору, яку вони шанують правильною. Відповідно, розв'язання конфлікту може перетворитися на спроби схилити іншого на свою сторону.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Их слово для них закон. Взяті на себе зобов'язання пов'язують їх навіки, і вони очікують того ж у відповідь. Если что-то обіцяв - вмри, але виконаний.

батьківство: Девіз ISTJ: Всьому має бути місце і все має бути на своєму місці, кожному - свою роль і кожен - у своїй ролі. Діти повинні вести себе як діти, мами - як мами, а папи - як тата. Не порушуйте встановлений Богом порядок.

КОНТРАКТИ: Подібні речі здаються ISTJ непотрібними, тому що вони і всі інші просто повинні дотримуватися первісних обіцянок. Однак, якщо вже контракт буде пораховано за необхідне, він стане законом.

Закінчення ВІДНОСИН: ISTJ не поспішає порушувати які б то не було зобов'язання, як б неприємними вони не були. Однак, якщо ISTJ відчує, що відносини слід розірвати, то іншим найкраще прийняти це як даність і робити те, що потрібно зробити

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Сегодня три раза подумал. Очень устал...
2009 © Тренінговий клуб