Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Етико-інтуїтивний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: рухоме багатою уявою і глибокою зацікавленістю в інших, вони - джерело нескінченного натхнення та радості для тих, з ким зустрічаються в житті. Їх внутрішня життя - рушійна сила, а імовірною вадою може стати повільність, з якою вони діляться своїм внутрішнім багатством. Однак цей недолік окупається щирістю та турботою по відношенню до дружину і дітей.

Перше враження: Добросердечние і дбайливі. Від них ідуть, виносячи відчуття м'якості. Вони виявляють досить виражену зацікавленість у інших і бажання бути приємними і корисними в будь-якій ситуації. Хоча INFJ дуже тихі, людям подобається їх суспільство, і вони охоче повертаються до них.

СПІЛКУВАННЯ: Вони тоншою всього виражають себе за допомогою письмового слова. Вони володіють талантом зрозумілою, переконливою і вражаючою писемного мовлення, завжди знаходячи подходящее слово. Однак ця здатність залежить від того, чи є в них достатньо часу на роздуми. Інакше вони будуть повільні у самовираженні.

СЕКС і близькість: Це злиття серця, розуму і духу. Це самовіддача назустріч дружину, щоб двоє стали одним цілим. З точки зору INFJ, близькість являє собою відмову від себе ради потреб коханого. Їх внутрішня натхненно досягає своєї повноти в діях, повних любові, в турботі та віддачі, які носять фізичний і відчутний характер.

ФІНАНСИ: детальності, точність і акуратність їх тяжкий хрест. Їм важко знайти що-небудь надихаючі в такій марного речі, як гроші. В результаті вони зазвичай звертаються з фінансами нелучшім чином. Часто, усвідомлюючи свої слабкості, вони можуть бути консервативними і обережними у грошових питаннях.

КОНФЛІКТ: Саме це слово і те, що воно означає, вселяють в INFJ жах. Здається, їм легше зустріти смерть лицем до лиця, чем что-то нагадує конфлікт. Він суперечить їх природі, і вони переконані, що нічого хорошого з цього не вийде. Коли їм все-таки доводиться стикатися з конфліктами, вони роблять це неохоче і з важким серцем.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Це щось глибоке, постійне, вічне і, у своєму вищому втіленні, - здійснення всіх цілей і сенсу життя. Вони обережно беруть на себе зобов'язання, але якщо вже це сталося, шляху назад немає. Из-за того, що самі INFJ так рішучі у виконанні своїх зобов'язань, їм важко буває пробачити коханих, які виконують свої зобов'язання менше, ніж на 110 відсотків. Вони висувають високі вимоги до себе і до своїх супутників життя, вимагаючи повної віддачі.

батьківство: Для INFJ діти - здійснення сенсу життя. Батьківський обов'язок поступається лише боргу перед чоловіком і Богом. Для них це вираз найглибшої сенсу людського життя. Вони звертають своє натхнення на дітей. І діти пам'ятають про них, як про терплячих, ніжних, добрих і надихаючим батьках.

КОНТРАКТИ: Вони відчувають серйозні зобов'язання перед поглибленням і розвитком відносин, тому контракти здаються їм життєво необхідними. INFJ перетворюють свої думки та бачення в цели., Які, будучи досягнуті, стають мірою звершень, що відображає вкладену у відносини енергію.

Закінчення ВІДНОСИН: Як і інші почуття, INFJ тримаються за відносини довго після того, як ті припиняться, роздумуючи над тим, як можна було б виправити становище. Почуття провини може спонукати їх <триматися>, коли для всіх було б краще розійтися. Після того, як вдається позбутися від почуття провини і відчуття поразки, INFJ оцінює відносини, і як багато Вирішальні (J); залишає їх позаду і рухається вперед, до нових відносин.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Если шеф не прав - значит, либо он не шеф, либо ты не работник.
2009 © Тренінговий клуб