Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Етико-сенсорний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Вони є втіленням домашнього вогнища. Борг перед чоловіком і дітьми для них важливіше за все. ISFJ володіють феноменальною здатністю догоджати всім навколо, не турбуючись про себе. Небезпека полягає в тому, що інші можуть зловживати їх щедрістю і надійністю, і ISFJ ризикують перетворитися в домашніх рабів. Тим не менш, на них можна покластися, перетворивши їх у Стабілізуючим фактором у відносинах.

Перше враження: Їх спокій з'єднується з железной надійністю. Вони одягаються і діють доречно, часто знаходячи правильне визначення для будь-якої ситуації. Їхня присутність відчувається, але не пригнічує. Після першого знайомства про них часто говорять: <Який приємний чоловік>.

СПІЛКУВАННЯ: Хоча вони повільні у вираженні своїх потреб, заговорив, ISFJ виявляють прямоту і чіткість. Вони не вплутуються в суперечки й очікують від інших того ж. Вони з першого погляду відчувають фальш; відразу здогадуються, коли дружина, діти або ще хто-небудь їх дурить. Для них спілкування підпорядковане простою формулою: говори, що думаєш, і думай, що ти кажеш.

ФІНАНСИ: Вони прекрасно управляються з фактами і цифрами, але в фінансових справах схильні виявляти консерватизм. Вони часто недооцінюють свої математичні здібності, а між тим, ISFJ майстра вести сімейні рахунку. Вони не з тих, хто залазять у борги; на їхню думку, не можна витратити гроші, поки їх не отримаєш. Кредитні картки прокляття всій їх життя, так як вони знають, що кредитки можуть спровокувати людини витратити більше, ніж можна, і таким чином втратити контроль над своїм фінансовим становищем.

КОНФЛІКТ: Як і для всіх відчуття (P), конфлікт для них мучитель. Вони висловлюють свою незгоду лише в тому випадку, якщо їх довести до краю. І тоді це подібно до прориву греблі: вони можуть пред'явити довгий перелік помилок, промахів, неправильних дій. Хоча після такого вибуху вони можуть відчути себе винуватими, це все ж таки здасться їм очищує і освіжаючим досвідом.

СЕКС і близькість: Для них близькість скоріше виконання боргу, ніж відкрите і вільне вираження любові. Втім, завдяки виконанню цього боргу відносини поглиблюються і розвиваються, отже й сама близькість стає більш значущою і приносить задоволення. ISFJ бачить у близькості можливість сказати <Я тебе люблю ", тільки в фізичної, відчутної формі. Від ISFJ часто можна почути: <Я йому ніколи не відмовляла>.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Для ISFJ вся життя крутиться навколо зобов'язань, тому головне задоволення договір про довічних відносинах. Страшно навіть те подумав про розрив відносин. Якщо стосунки не складаються, то ISFJ буде вважати, що недостатньо потрудився заради виконання зобов'язань. Він буде з усіх сил намагатися вивести все на істинний шлях, навіть якщо мета туманна.

батьківство: Це відповідальність і обов'язок. Місія ISFJ - накладати такі зобов'язання і правила, щоб діти виросли в мудрих і відповідальних дорослих.

КОНТРАКТИ: Це ще одна мета і обов'язок ISFJ, яку слід довести до кінця. Якщо досягти цієї мети, відносини можуть стати краще і чистіше. Ви формуліруете свої позиції, досягаєте їх, викреслюють із Списку і рухаєтеся до наступної проблеми. ISFJ пов'язані своїми контрактами й чекають від оточуючих того ж.

Закінчення ВІДНОСИН: Вони будуть чіплятися за відносини ще довго після того, як ті закінчаться. Навіть після смерті чоловіка вони будуть відмовлятися від побачень і деяких видів суспільного життя, якщо останні будуть здаватися їм проявом невірності до пам'яті улюбленого. Для ISFJ закінчення відносин - стрес і катастрофа. Вони ж виконали свій обов'язок і були вірні своїм обітницями - чому ж нічого не вийшло?

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Да я что хочешь сделаю, лишь бы ничего не делать.
2009 © Тренінговий клуб