Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Інтуїтивно-логічний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Це люди ІДЕЇ, постійно поліпшують і поновлюютья шляху зростання відносин. Так відбувається навіть не щодня, а щогодини. Є нові шляхи росту, світи, гідні завоювання, і самі різні речі, що дозволяють рости, радіти й удосконалюватися. Небезпека в тому, що цей ентузіазм не завжди підкріплений справами.

Перше враження: З ними легко і приємно спілкуватися, хоча їх любов до каламбуру, грі словами та іншим проявам дотепності може стомлювати оточуючих. В цілому, вони живі співрозмовники, здатні говорити про багато, часто одночасно.

СПІЛКУВАННЯ: ЕNТР вміло звертаються зі словом, тому для них бесіда - це мистецтво. Однак вони часом сперечаються просто заради спору, що може відлякати оточуючих. Для ENTP такі розмови можливість допомогти іншим прояснити власні думки.

СЕКС і близькість: Як і багато іншого, це процес навчання, що підлягає постійному вдосконаленню. Тому все, від розмов до рухів, може постійно відслідковуватися заради того, щоб кожен момент близькості приносив обом учасникам більш повне задоволення.

ФІНАНСИ: ENTP схильні до більшого ризику, здатні вигравати і втрачати цілі стану по нескольку раз в житті. Гроші - засіб, а не мета, тому життя з ENTP - як американські гірки. Вони постійно розробляють якусь нову ідею, пов'язану з капіталовкладенням, або план, який не тільки дозволить покінчити з їх фінансовими проблемами, але й удосконалює світ.

КОНФЛІКТ: Те, що ENTP воспрінімаетгnbsp; як простий обмін розумними словами чи ідеями, іншим може здатися провокаційною поведінкою. Але ENTP не обов'язково наполягають на тому, що сказали; справу лише в тому, щоб <викласти на стіл> всі слова і погляди, а потім вже в них розібратися. Для ЕNТР важливо не емоційне сприйняття, а вивчення. Їх потреба в постійному поліпшенні часто призводить до бажання залишити за собою останнє слово, навіть якщо вони розуміють, що ризикують викликати конфлікт.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Вони вважають зобов'язання важливими і серйозними, але можуть переглядати їх у світлі розвитку відносин. Регулярно повертаючись до власним обіцянкам, вони здатні переосмислити й реорганізувати свої зобов'язання з урахуванням того, йде розвиток чи ні.

батьківство: Це можливість заохочувати, удосконалювати юні уми, кидати їм виклик. Наявність дітей, на погляд ENTP, - це привід не тільки навчати, але й вчитися. Вони здатні перетворити будь-яку домашню роботу, подія або сімейне справу урок володіння собою для дітей, супутника життя і для самих себе. Їх мета-прищепити кожному незалежність мислення, не дивлячись на те, годиться це для тієї чи іншої людини чи ні.

КОНТРАКТИ: Це спосіб розвивати відносини. Для ENTP процес укладання контрактів - рух, а не кінцева мета. Отже, спори, переосмислення ідей та обмін думками - складова частина цього процесу. У ньому немає нічого конкретного, все підлягає постійному переосмислення, і ENTP впевнені, що завдяки цьому відносини тільки покращаться.

Закінчення ВІДНОСИН: Зазвичай завершення відношенні для ENTP - це час аналізу своїх умінь, невдач і успіхів. Для них відносини на самом деле не закінчуються - навіть якщо партнер пішов або помер, - поки вони не вивчать всі питання. Це дає їм ще один шанс включити відносини в загальну схему свого життя і витягти з них всі можливі уроки. Після цього відносини закінчені, і до них вже не повертаються.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Да я что хочешь сделаю, лишь бы ничего не делать.
2009 © Тренінговий клуб