Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Сенсорно-логічний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: хвилюючий, що захоплюються і ризики. Вони живуть сьогоденням, керуючись переконанням: Те, що є, завжди краще того, що може бути. Не варто сумувати про те, чого вже не виправити, тому що минулого не повернеш, а сльози тільки заважають влаштовувати життя. Вони намагаються витягти максимум з кожного миті відносин, виходячи з припущення, що все стане на свої місця. Якщо цього не сталося, значить так і було задумано.

Перше враження: кмітливі, розумні, які розуміють і легкі у спілкуванні. Вони швидко відгукуються, при першому знайомстві можуть бути очаровательную и чудовим. Дуже реалістичні і кілька напористі, ESTP втілюють філософський принцип: <Робити хоч що-небудь краще, ніж нічого не робити>

СПІЛКУВАННЯ: Вони можуть дуже точно і буквально використовувати слова, зазвичай кажучи у теперішньому часі. Если кто-то что-небудь скаже, вони швидше за все вступлять в розмову, тому що не можуть знехтувати унікальною можливістю. Філософські роздуми над сказаним, із-за яких дискусія може бути відкладена, займають їх мало. З їхньої точки зору, те, що позбавлене сиюминутного сенсу або негайного дійства, навряд чи варто зусиль ..

СЕКС і близькість: Для ESTP це дуже чуттєве подія, цілком і повністю складається з дотиків, з того, що видно, чути, що пахне і відчувається. Найкраще, якщо порушені всі почуття і вистачає часу для виразності, підтримки і розмов про те, що відбувається. Акт приносить ESTP найбільше задоволення, якщо він може витягти максимум з кожної миті.

ФІНАНСИ: Вони часто можуть проявляти розум у грошових справах, і інші нерідко бачать в них лідерів і ризикованих людей. Їх бравада може дарувати їм перевагу у фінансовому світі. Хоча ESTP прекрасно оперують цифрами, вони можуть бути джерелом стресів для своїх ближніх, часто прагнуть до більшої фінансової стабільності.

КОНФЛІКТ: Конфлікт - така ж неминуча частина життя, як звичайний нежить. Розв'язання конфліктів вимагає приблизно тих самих витрат часу та енергії, що і їх ігнорування, тому ESTP в рівній мірі здатна і на те й на інше. Стикаючись з конфліктом, вони схильні бачити в ньому щабель у життєвому процесі.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Вони гарні рівно настільки, наскільки добре даний момент. ESTP не схильні давати обіцянок, яких не можуть виконати. З їхньої точки зору, обіцянки, які найлегше стримати, - прості, конкретні і відчутні. ESTP ведуть потужну повсякденну роботу з актуальними сторонами відносин. Обіцянки - не назавжди, а на сьогодні, - кажуть вони, - і кожен день їх потрібно знову обговорювати і відновлювати.

батьківство: Кожен день воно починається знову. Кожна його мить - досвід, в якому ESTP навчає і навчається. Вони ростуть разом з дітьми та допомагають їм рости. Як і все в житті, батьківські обов'язки для ESTP - пригода, в який вони вступають - і з якого часто виходять - з питаннями, а не з відповідями.

КОНТРАКТИ: ESTP бачать в контрактах щось необов'язкове, что-то вроде благих намірів. Вони не дуже-то потрібні вже хоча б тому, що якщо кожен день працювати над своїми відносинами, контракти спрацюють самі собою.

Закінчення ВІДНОСИН: Відносини можуть бути перервані в будь-який момент, якщо тільки одна із сторін не зможе його (момент) максимально наповнити. Рухомі свідомістю того, що їм не під силу змінити вже свершившемся - тобто минуле вони більше, ніж люди всіх інших типів, схильні розривати втратили сенс відносини.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
В бане все равны. Начальство моется в сауне.
2009 © Тренінговий клуб