Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Інтуїтивно-етичний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Сфера їх близьких відносин може включати не тільки чоловіка, але й самий широкий круг від двірською команди до всієї громади, і до кожного вони будуть ставитися сердечно. Їх супутники життя можуть відчувати потребу посперечатися за увагу ENFP з найрізноманітнішими людьми і подіями.

Перше враження: розкутості і обаятельная, бадьорі і досить енергійні. Вони можуть бути відразу скрізь, прагнучи всіх <задіяти> і зробити щасливими. В результаті ENFP може спочатку здатися кілька надміру чутливим і нав'язливим.

СПІЛКУВАННЯ: Вони схильні випалівать свою думку, їх слова здаються завжди обтяженим емоціями. Часто вони настільки <налаштовані на інших людей ", що сприймають їх емоції і навіть мимоволі передразнівают їх. Хоча вони гарні співрозмовники, їх ентузіазм може бути надмірним і утомливих для слухачів.

СЕКС і близькість: Багата уява ENFP може перетворити близькість у постійну гонитву за чем-то - навіть якщо здається, що вершина досягнута. Гонитва за досконалістю в сексі може підтримувати їх глибоку залучення, енергійність і зосередженість на всіх аспектах і моментах близькості.

ФІНАНСИ: Якщо тільки у них немає особливого дару у поводженні з грошима, вони схильні йти за течією, роблячи те, що здається правильним у даний момент. Наприклад, вони швидше сменят банк або заведуть новий рахунок, ніж приведуть в порядок свою чекову книжку. У тому, що стосується грошей, ENFP звичайно рухаються ривками: один тиждень вони загоряється і ледве не сходять з розуму через інвестицій, а іншу тиждень - до всього охладелі, і їх нічого не цікавить. Часто вони вважають за краще, щоб їхні фінансові справи вів кто-то другой.

КОНФЛІКТ: Їхній ентузіазм і безпосередність часто призводять до конфліктів, і в цей момент ENFP негайно хоче опинитися де-небудь в іншому місці. На жаль, їх реакція на конфлікт часто не тільки не допомагає, але й збільшує положення. Наприклад, вони можуть <ляпнути> що-небудь різке, из-за чего потом мучаться совестью.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Обіцянки дуже важливі для ENFP, щоправда, їх уяву може викликати бажання пошукати <досконалі> відносини. Хоча ENFP вірні своїм обітницю, природна схильність цього типу до фантазіям може спокушати його іншими можливостями, навіть якщо він ніколи їх не реалізує.

батьківство: Це що знаходяться в постійному розвитку, творчі, підбадьорює своїх дітей батьки. Діти почувають себе добре і опиняються в центрі родини. Батьки-ENFP <ростуть> з кожним днем захоплюючим, наповненим діяльністю і уроками.

КОНТРАКТИ: Для ENFP це процес, а не мета. Тому контракт, швидше за все, буде часто переглядатися. Яким би важливим і значним він не був, його завжди можна змінити в світлі нових даних.

Закінчення ВІДНОСИН: Вони стикаються з більшими, ніж люди всіх інших типів, проблемами при завершенні відносин. Часто ENFP тримаються за них ще довго після того, як відносини зруйнують, намагаючись зрозуміти, що було не так і чому їх спіткала невдача, говорячи собі: <Якщо б я тільки постарався ...>.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
- Господа, третий день не хочется работать. Что бы это значило? - Сегодня среда!
2009 © Тренінговий клуб