Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Сенсорно-етичний екстраверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Життя-чудове мить, і ESFP хочуть, щоб усі брали участь у цьому розваг. Але їх незагнузданий жвавій і збудження можуть стомлювати. Вони здатні настільки поринути в і.настоящій момент, що зовсім перестануть бачити, куди рухаються - чи не рухаються - стосунки.

Перше враження: Вони веселі, бадьорі, часом здаються кілька странновато, але з ними завжди приємно бути поруч. Вони швидкими в розмові, навіть, мабуть, трохи резковати або ненавмисно прямолінійно. Багатьох вони захоплюють.

СПІЛКУВАННЯ: схильні до буквалізму і безпосередністю. Вони чують все точно і говорять саме те, що хочуть сказати, майже завжди вживаючи дієслова в теперішньому часі. Дискусії про майбутнє і навіть просто думки вголос можуть їм здатися конкретними, сиюминутными і вимагають негайних дій.

СЕКС і близькість: Вони відчувають їх тут і зараз всіма своїми п'ятьма почуттями. Їх цельпрідержіваться цього, не упуская його з-за роздумів про те, як добре було в минулий раз або як буде в наступний. Будучи дуже земними і почуттєвими, вони потребують того ж від партнера.

ФІНАНСИ: ESFP можуть ризикувати грошима. Вони витрачають їх, коли мають, в неособенно турбуються, коли грошей немає. Незважаючи на те, що ESFP цілком в змозі управлятися з повсякденними грошовими турботами, вони можуть потрапити, в халепу через свою нездатність до довгострокового планування.

КОНФЛІКТ: Вони не в змозі виносити його, стикатися з ним, більш того, вони просто не можуть у нього повірити. ESFP швидше стануть насвістивать веселу мелодію в надії, що усе владнається само собою.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Навіть коли ESFP міркують про вічність, для них <вічність> - це зараз, і тільки так і можна визначити зобов'язання. Кожен день, кожну хвилину ESFP живе у відповідності зі своїм обіцянкою. Але кожен день - це новий день.

батьківство: Як і майже все інше, це рух за течією в прагненні отримати максимум з кожної зустрічі. Чим більше народу, чим більше подій, чим більше всього іншого, там веселіше. На жаль, вони можуть надто розкидатися, намагаючись займатися багатьма речами одночасно, а між тим, ніхто не впорається з цим краще них.

КОНТРАКТИ: Вони гарні рівно настільки, наскільки добре даний момент. ЕSFP укладають угоди, дотримуються їх, але не схильні панікувати, якщо контракт переглядається або навіть трохи порушується. Це звичайна справа.

Закінчення ВІДНОСИН: Вони схильні сприймати себе як частину <двох>, а не поодинці, тому їм важко повірити, що відносинам прийшов кінець. Але якщо вже вони це визнають, то будуть розуміти, що сльозами горю не поможешь. Вони, скоріше за все, зазнають емоційне полегшення, візьмуть правду, як вона є, і будуть жити далі.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Тост на работе должен быть кратким, как обеденный перерыв.
2009 © Тренінговий клуб