Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Інтуїтивно-логічний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: У людей цього типу внутрішній світ нескінченно багатий. Вони повільні в спілкуванні зі своїми близькими, але це не означає, що вони не думають. Хоча INTP дуже цінують увагу своїх коханих, вони можуть здатися незацікавлені або неуважні, але це не так. Особливі події, наприклад, дні народження або річниці, вони можуть відзначати хаотично, ніби спохватились в останню хвилину, але справа тут не в недомисліі, а в надлишку думок і нестачі часу для їх виконання.

Перше враження: Трішки неуважні, чуть-чуть сноб, часто загадковий. Загадочность стає чарівливістю, коли виникає розмова. Не будучи майстром болтать, INTP любить говорити й сперечатися майже з будь-якого приводу.

СПІЛКУВАННЯ: Пока INTP не переконається, що хто-то варто уваги, він буде медлітелен і неловок у розмові. Але якщо кинути йому виклик, INTP буде обаятельным сперечальників при будь-якому обміні думками. Однак, якщо йому стане нудно, він може розвернутися і піти.

СЕКС і близькість: Часто їх багата уява малює безліч екзотичних картин. Немає кінця цим уявним образам. Завдяки багатому уяві INTP, інтимні моменти можуть стати диявольський палким і виразними.

ФІНАНСИ: Звичайно, якщо INTP не вирішать цим зайнятися спеціально, вони не фахівці в цій галузі. У них можуть бути великі фінансові плани, але вони занадто повільно їх реалізують. Якщо ж вони роблять фінанси своєю спеціальністю, то їх будуть цікавити швидше монетарні системи, ніж реальні Долари і центи.

КОНФЛІКТ: Конфлікти їх цікавлять як поняття, але вони не дуже добре з ними керують. Якщо зіткнень не уникнути, вони можуть вирішити повчитися, об'ектівізіровать конфлікт, обробити і отримати результати. INTP здатні в розумі малювати словесні картини конфліктів - що відбувається, хто що говорить - і проробляти їх до дрібниць, але вони рідко переходять від думок до реальності.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Хоч вони і назавжди, це <назавжди> кожен день переосмисляется заново з урахуванням нової інформації. Якщо партнер йому не допоможе, INTP здатний загубитися в світі нових визначень і переосмисленних очікувань.

батьківство: Незалежність - ось дар батька INTP. Це досягається стимулюванням дітей, заохочення їх до навчання і, насамперед, створенням умов для того, щоб у дитини з'явився свій образ думок.

КОНТРАКТИ: Хоча INTP і вважають контракти необхідними, вони більше люблять писати договору, продумувати їх форму, тлумачити зміст, а не братися за повсякденне виконання зобов'язань.

Закінчення ВІДНОСИН: Їм це дається нелегко. Але якщо вже INTP вирішить, що все кончено, то, швидше за світ перекинеться, що він змінить свою думку. Відносини закінчені і INTP ворохобний у своєму рішенні поставити в них крапку назавжди

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Учиться, учиться и ещё раз учиться, потому что работы вы всё равно не найдёте.
2009 © Тренінговий клуб