Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Сенсорно-логічний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Це - справжні майстри на всі руки. Вони майже напевно хоча б раз у житті все перепробувала; такий їх підхід і до важливих відносин. Коли відносини <працюють>, ISTP буде підтримувати їх у дії, коли вони не <спрацьовують>, він або <лагодить> їх - або <кидає>. Він може так захопитися <лагодження> або обговоренням відносин, що всі заплутає настільки, що знову доведеться <чинить>.

Перше враження: Холодні, але дуже активні. Грунтовні і цікавляться відразу кількома речами. Вони ставлять гарні питання і сприймають життя як практичний експеримент. Їх впевненість в собі та різноманітні здібності допомагають їм у більшості перших зустрічей.

СПІЛКУВАННЯ: Вони мало говорять і швидко починають нудьгувати від довгих повідомленні або складних відповідей на прості запитання. Якщо <Вибачте!> Достатньо, то <Вибачте, будь ласка> - це вже многомовності. Вони неохоче діляться своїми поглядами, воліючи ставити питання, щоб залучити інших в розмову.

СЕКС і близькість: Так як ISTP живуть сьогоднішнім днем, близькість важлива і приносить задоволення поки триває. Отримання відчуттів за допомогою всіх п'яти почуттів - ось суть близькості. Розмови тут нічого не можуть поліпшити, а якщо хто-небудь що-небудь скаже, про що потім пожалеет, то всю ситуацію і зовсім можна зіпсувати.

ФІНАНСИ: схильні до помірного ризику, вони бачать в грошах виклик, ще одну область, де можна зайнятися <лагодження>. У фінансових справах ISTP точні і практичні, хоча не надто пов'язують себе правилами та процедурами. Їх девіз: Якщо у тебе є гроші, потрать або вклади, якщо немає заработай.

КОНФЛІКТ: Вони не з тих, хто затіває конфлікти, але і не з тих, хто від них ухиляється. Так як справи говорять більше, ніж слова, вони вважають за краще не витрачати часу на розмови. ISTP не схильні починати що б то не було, а особливо-конфлікт, якщо тільки його не можна вирішити. Переговори, рішення і сам процес перетворення складної ситуації в щось конструктивне їх порушують.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Це, як і інше, справа моменту. Вони можуть вкласти в них багато сил, але, швидше за все, будуть пам'ятати про те, що все змінюється. Так що це питання сиюминутной. Кожен новий день приносить поновлення домовленості, яка діє лише до тих пір, поки обидві сторони з нею згодні.

батьківство: Як і інші Інтроверти-воспринимают, ISTP не відчуває особливої потреби впливати на своїх дітей, не кажучи вже про повну управлінні. В якості батьків вони роблять все, що можуть, тими засобами, якими можуть, - і сподіваються, що все це спрацює.

КОНТРАКТИ: Вже саме це слово для ISTP віддає психологією і тому здається сумнівним. Якщо вони виконують свої зобов'язання, то, отже, і не потрібно укладати ніякі контракти. Якщо ж у відносинах виникли проблеми, то ISTP говорить: займись справою і все поправу або забудь про це. Тут потрібен здоровий глузд, а не психолог.

Закінчення ВІДНОСИН: Коли відносини завершені, то все и в самом деле кончено. Ніщо не може повернути відносини, з цим треба примиритися. Так що, говорить ISTP, життя триває, день за днем. Вчорашній день пройшов, а з ним пішли відносини. Тому вони намагаються взяти максимум від кожного нового дня.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Если вас наказали ни за что - радуйтесь: вы ни в чём не виноваты.
2009 © Тренінговий клуб