Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Інтуїтивно-етичний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Натхненний і ідеалістічний, INFP володіє талантом виховувати та заохочувати своїх супутників життя. Легкий у спілкуванні і позитивний, він може бути прямим і навіть категоричним, коли його ідеал або один з життєвих цінностей виявляються під загрозою.

Перше враження: Легкий, серцевий, приємний, дуже добре ощущающие своє і ваше простір. Веселий і переконливий, хоча при цьому трохи сухої і несмелий. INFP повільно втягують інших у своє життя, створюючи непевне, але поширене враження, що вони <зазнали>.

СПІЛКУВАННЯ: Не схильні особливо вступати до розмови, вони, однак, вміло висловлюють свої думки. Їх письмова мова чітка і точна, і вони вміють бути навіть поетами, коли потрібно говорити про любов і про інші сторони відносин.

СЕКС і близькість: Як і інші Інтроверти, вони неохоче висловлюють свої потреби і прихильності. Однак люди цього типу мають дуже глибокої здатністю відчувати. Коли вони здобувають велику свободу у самовираженні, секс і близькість можуть стати миттєвими безкорисливої самовіддачі.

ФІНАНСИ: Такі речі їх зазвичай мало цікавлять. Однак, зіткнувшись із ними, INFP здатні виявити гостроту думки і проникливість. Як і в інших областях, вони можуть недооцінити свої здібності та вміння, але все-таки виявитися дуже компетентними.

КОНФЛІКТ: Більше, ніж представники всіх інших типів, вони лякаються конфліктів, роблячи все, щоб їх уникнути. Якщо ж їх все-таки <довести>, вони можуть бути впертим, завзятий, наполегливими, непримиренними і зовсім нездатними поступитися.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Обіцянки бувають щирі і, швидше за все, даються навіки. INFP неохоче беруть на себе зобов'язання, - перш ніж підписатися під ними, вони ведуть обережні питати. І навіть в останній момент запитують: <А це правильне рішення?> Однак, коли рішення прийняте, воно стає кульмінацією надій, мрій, ідеалів і триває все життя.

батьківство: Це, звичайно, добровільно Приймаються приємна обов'язок. Діти природне продовження ідеалів INFP, і їх виховання - та область, у якій ці ідеали зрощує.

КОНТРАКТИ: Завдяки важливості обіцянок, укладання контрактів може полегшити і збагатити відносини. Хоча INFP майже не відчувають необхідності впливати, у них сильна потреба бути складовою частиною ближнього. Все, що тільки може допомогти відносинам, слід зробити.

Закінчення ВІДНОСИН: Із-за свого ідеалізму, INFP з працею беруть крах відносин. Більше, ніж представники багатьох інших типів, вони відчувають сильне невіра у себе, схильні до самокатування і самобічеванію, Як правило, все це буває зовсім не адекватно причин, погубили стосунки.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
...если меня будут беспокоить, скажи - я занят, или просто - Бога нет.
2009 © Тренінговий клуб