Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Сенсорно-етичний інтроверт

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА: Ви можете розраховувати на них, коли вам потрібен уважний слухач, ніжний дотик або коротке слово підтримки. Спокійні і невибагливий, вони завжди готові служити тим, хто в них потребує. Ті, кому потрібний постійний обмін словами, можуть вважати їх поведінку дратівливим, але, з точки зору ISFP, добру справу сама за себе говорить.

Перше враження: Серцеві, спокійно дружелюбні, легкі у спілкуванні, дуже ненав'язливо, що володіють спокійній привабливістю. Вони, зазвичай, поступливість, незалежно від того, до якого типу належите ви. Люди залюбки тягнуться до них, дивувався: <Невже людина може бути таким невибагливий

СПІЛКУВАННЯ: Хтось повинен їх вести, і ISFP будуть за це вдячні. У них, як правило, є чимало гострих спостережень, звичайно - позитивних, якими вони могли б поділитися, але їх потрібно до цього підштовхнути. Надані самі собі, ISFP можуть бути занадто непомітними.

СЕКС і близькість: Це сиюминутной подія, переживає дуже глибоко, з малою потребою в словесному спілкуванні на названу тему з ким би то не було, включаючи партнера. Інші відчутні враження, від записок та букетів квітів до ніжного дотику, висловлять всі краще, ніж слова.

ФІНАНСИ: Вони можуть дуже добре розпоряджатися грошима, проте їх невпевненість в собі здатна применшити їх можливості. Хоча згадана діяльність не приносить їм задоволення, вони в змозі акуратно піклуватися про гроші, якщо це необхідно. Їх остання буква (P) може штовхнути їх на зайвий ризик. Тривалий фінансове планування - не їх сфера.

КОНФЛІКТ: Якщо немає значної підтримки та заохочення, конфлікт - це найгірше, з чим доводиться мати справу ISFP. Все краще, ніж відверті розбіжності. Коли їх все-таки <доводять>, ISFP здатні проявити впертість, і це може виглядати зовсім невідповідним їх звичайному поведінки.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ: Их легкість може викликати думку про те, що ISFP змінюються і нетверди у своїх зобов'язаннях, але, за великим рахунком, вони непохитно вірними своїм обіцянкам.

батьківство: Вони не відчувають особливої потреби контролювати своїх дітей, незважаючи на те, що зазвичай прекрасно уявляють собі динаміку родини. ISFP намагаються виразити, на що вони сподіваються в дітях. Але, якщо не вважати м'яких підтримки, весь цей процес пускається ними на самоплив.

КОНТРАКТИ: Вони охоче укладають договори і виконують їх, хоча вони можуть здатися при цьому зайво гнучкими. Вони трохи повільні і часто запізнюються з відповіддю, але завжди зацікавлені, навіть якщо люди цього не помічають.

Закінчення ВІДНОСИН: Завдяки їх невибагливого, ISFP можна не тільки використовувати, але і сприймати як даність. І вони можуть дуже мешкали з розривом відносин.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Начальник не всегда прав, но он всегда начальник.
2009 © Тренінговий клуб