Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Інтуїтивно-етичний екстраверт (Порадник)

Сильні сторони. Общітелен і емоціонален. Здатний знайти підхід до будь-якій людині у випадку необхідності. У цьому йому допомагає природна обаятельная и дипломатичність. Говорить компліменти, прагне робити людям приємне.

Розбирається в здібностях людей. Добре відчуває їх приховані спонукання і недоліки. Здатний навіть прогнозувати поведінку оточуючих. Тягнеться до неабияким людям, цікавиться всім незвичним і загадковим. Захопившись якою-небудь ідеєю, охоче її рекламує, стаючи її активним прихильником. Впечатлітелен і отзивчів, співчуває людям, любить давати їм поради в складних життєвих ситуаціях. Емоціонален, потребує постійного припливу нових вражень. Стрессоустойчів, в екстремальних умовах мобілізуються, може дати рішучий відсіч. У разі невдачі переживає її бурхливо, але недовго.

Любить гарні речі, прагне оригінально одягатися.

Проблеми. З-за бажання підтримувати з усіма добрі стосунки перевантажує себе зайвими контактами. Доверчів по натурі, в розмові може інколи розповісти зайве. Швидко розчаровується в об'єктах своїх симпатій. Може бути екзальтірованним, сильно залежить від настрою. Не любить регламентації і суворих правил, соромляться його незалежність. Противник ієрархії та чінопочітанія. Не сприймає умовностей і забобонів.

Досить неорганізованих і непрактичний. Часто не встигає зробити намічене до терміну, так як схильний відволікатися на другорядні справи. Часом йому не вистачає терпіння і старанності, не завжди доводить розпочате до кінця. Засуджує грубих і невоспітанних людей, однак сам буває вспильчів, несдержан, часом навіть агресивний.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- якісного виконання кропіткої роботи;

- систематичного ведення документації;

- високої самоорганизованности;

- вміння ефективно керувати іншими людьми і розподіляти обов'язки;

- беземоціонального поведінки в конфліктних ситуаціях.

Рекомендований рід діяльності. Бажано сфера застосування здібностей - гуманітарна, в тому числі педагогіка, мистецтво, журналістика, сімейне психологічне консультування, служба знайомств, а також іміджмейкерство і реклама.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Колхоз - дело добровольное: хочешь - вступай, не хочешь - расстреляем.
2009 © Тренінговий клуб