Інтуїтивно-етичний інтроверт (лірика)

Сильні сторони. Емоціонален, обаятелен. М'який, тактовний чоловік. Має витонченістю у сприйнятті світу. Часто має розвинуті гуманітарні інтереси. Чуток та уважний до людей, намагається зі всіма підтримувати рівні стосунки. Проявляє терпимість до недоліків та слабостям інших. Романтічен і оптимістичний, вірить у світле майбутнє. Готовий йти на компроміси: вміє терпляче чекати і прощати. Добре розвинене передчуття, занепокоївся за результат справи, хоча зовні цього не показує. Поважає сильних авторитетних людей, які можуть видати конкретні вказівки. В інтересах справи може виявляти гарні дипломатичні здібності, маючи у своєму розпорядженні людей до себе своєю скромністю і чарівністю. Володіє непоганим почуттям гумору. Спокусник в умінні подобатися. До кожного вміє знайти індивідуальний підхід. Демонструє вишуканість, хороші манери, Граціозі в рухах. Зі смаком одягається, елегантний.

Проблеми. Внутрішньо ранім, суперечливим. Кілька неуверен в собі, схильний до сомнениям і коливань у виборі рішення. Його потрібно залучати до справи. Потребує моральної, фізичної та матеріальної підтримки. З-за Розпорошенні іноді забуває виконувати обіцянки. У роботі схильний потопати в деталях, відволікатися на дрібниці і при цьому не встигати зробити в термін більш важливі справи. Не любить суворих порядків, бездумного підпорядкування регламентів та інструкцій. Йому з працею даються економія і тверезий розрахунок у справах. На робочому місці та в побуті може допускати «художній» безлад. Не любить людей, які скупляться у дрібницях. Болісно сприймає критику своєї роботи. Охоче ділиться своїми проблемами з оточуючими, шукає розуміння, співчуття та підтримки. Його працездатність має явно виражені періоди спадів і підйомів.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- постійно високої працездатності;

- пунктуальність та організованості;

- швидкої конкретної віддачі в справах;

- вміння добре аналізувати ситуацію;

- вміння керувати великим колективом, розподіляти обов'язки.

Рекомендований рід діяльності. Найкраще, якщо робота ЛІРИКА носить гуманітарну спрямованість. Він може добре працювати там, де потрібно елегантно спілкуватися з не дуже великою кількістю людей. З ЛИРИКОВ виходять непогані секретарі (особливо під началом у Маршалом), перекладачі, бібліотекарі, літератори, журналісти, редактори текстів. Вони також добре можуть себе реалізувати в сфері мистецтва (в якості театральних критиків, поетів).


Любое самостоятельное решение должно быть подкреплено санкцией вышестоящего руководства.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб