Інтуїтивно-логічний екстраверт (ИСКАТЕЛЬ)

Сильні сторони. Добре розвинене пізнавальне мислення. Ерудовані, любознателен, багато читає і запам'ятовує. Володіє розвиненою інтуїцією, що допомагає вибрати правильне рішення. Добре бачить перспективи ідей та справ. Може знайти несподіване рішення проблеми там, де не бачать його інші, на основі аналізу великого обсягу різноманітної інформації та розгляду її як би зі сторони, інтуїтивно. Охоче радить, як виплутатися зі складних ситуацій. Розпливчасті ідеї здатний переробити в теорію, яка має форму системи. Структураліст і класифікатор, що йде від загального до приватного. Досить напориста, нерідко володіє організаторськими здібностями в галузі пошуку принципово нових підходів. Часто роботу ставить вище сімейних чи особистих відносин. Демократічен, не любить чінопочітанія.

Проблеми. Не переносять сувору регламентацію та монотонний режим роботи. Не може жити за строгого плану. Досить неорганізованих: відволікаючись на цікаві деталі, іноді не встигає зробити головне до наміченого терміну. Може говорити не по темі, ідучи в свої думки. Йому з трудом вдається порядок у справах, на робочому місці. Може допускати похибки в оформленні ділової документації. Не завжди стежить за зовнішнім виглядом. Буває наївним, надто довірливих. З-за заповзятливості, з одного боку, і невміння йти на компроміси - з іншого, йому з працею вдаються безконфліктний відносини з людьми. Буває непоступливої, навіть агресивним, особливо якщо на нього тиснути. Може з апломбом доводити свою правоту, якщо переконаний в ній.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- практичності задумів;

- пунктуальність та старанність;

- послідовності та завершеності;

- постійного порядку в побуті і на робочому місці;

- якісного виконання рутинної роботи;

- вміння м'яко підлаштовуватися до співрозмовника.

Рекомендований рід діяльності. Якщо є можливість, краще за все надати ИСКАТЕЛЬ вільний режим роботи. При цьому бажано, щоб робота була цікавою для нього самого, забезпечувала різноманітними враженнями. Оптимальною для нього буде діяльність, в якій він буде незалежний від інших, самостійно. ИСКАТЕЛЬ із задоволенням працює з великими обсягами різноманітної (бажано цікавою для нього) інформації. Найкраще застосування його інтелект знаходить в науково-пізнавальної області. Він може здійснювати теоретичні розробки в тих областях, які є стратегічними - тягнуть за собою корінні зміни. ИСКАТЕЛЬ подвижен, динамічний, любить зміну вражень, тому такий працівник з задоволенням буде виконувати рухому роботу, їздити у відрядження.


Любое самостоятельное решение должно быть подкреплено санкцией вышестоящего руководства.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб