Інтуїтивно-логічний інтроверт (критики)

Сильні сторони. Прагне до корисним, раціональним дій. Економії, тщателен в роботі, добросовестен і виконавців. Ерудовані, багато читає і розмірковує. Пам'ятає прочитане в подробицях і образно переповідає оточуючим. Має сильну інтуїцію, завдяки якій може передбачити підсумок затівалося справи. Добре оцінює ступінь ризику, часто дає поради проявляти обережність та обачність, щоб уникнути несподіванок і неприємностей. Добре відчуває логічні прорахунки в будь-якій системі. Пунктуален, якщо цього від нього вимагають. Скромний у побуті й одязі, однак цінує комфорт та затишок. Ввічливий у спілкуванні. Володіє почуттям гумору, вміє втішити зневірених.

Проблеми. Скептик за природою, зауважує всі протиріччя та недосконалість навколишнього світу. Допустимість частим сумнівам і коливань. Йому погано дається внутрішню рівновагу. Не вміючи керувати своїм настроєм, буває то надміру прискіпливий і ворчлівим, то добрим і поступливим. Його емоції відображаються на оточуючих. З-за своєї скрупульозність не завжди встигає доводити почате до кінця.

обережний і нерешітелен в нових починаннях. Не любить поспішати, метушитися; недовірливо відноситься до людей, забігати наперед. Буває ворохобний і несговорчів, якщо впевнений у своїй правоті, яку він доводить фактами. Прямому вольовим впливу не підпорядковується. Не любить робити компліменти, вважає більш чесним говорити про недоліки. Йому важко виявляти вольове тиск або вмовляти що-небудь зробити.

Від нього не можна вимагати чи чекати:

- оперативності у справах;

- сміливості і рішучості в екстремальних ситуаціях;

- дбайливості і гостинності;

- емоційного співпереживання.

Рекомендований рід діяльності. Науково-дослідна діяльність прикладного характеру: програмування, математика і фізика, макроекономіка, концептуальний аналіз складних проблем, оцінка ступеня ризику, експертиза та прогноз, а також філософія, історія і археологія, архівна та бібліотечна робота.


Любая кривая короче прямой, на которой стоит начальник.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб