Логіко-інтуїтивний екстраверт

ПІДПРИЄМЕЦЬ (Джек Лондон)

Дитина такого типу завжди захоплений якоюсь справою і віддає йому весь час та енергію. З дитинства любить подорожі та походи, чим далі, тим це привабливішими. Hе скаржиться ніколи на втому або на біль від подряпин, ударів і садна.

Любить розповідати докладно про свої пригоди, частенько прівірая для значною і для мальовничості розповіді. По натурі - це сміливі першопрохідці, вони люблять відчувати себе в різних умовах.

Такі діти завжди зайняті, у них немає часу на щось інше, що не збігається з їхніми планами. При достатній наполегливості їх можна умовити: вони досить поступливим і не хочуть псувати відносини з іншими. З-за цього можуть багато обіцяти і не завжди тримають своє слово, а потім придумують купу переконливих причин для свого виправдання.

Іноді можуть "вліпать" у неприємні історії, так як страшно непосидючих, безстрашним і занадто цікаві.

Казкові персонажі: Торопижка і Шурупчік з "Пригод Hезнайкі".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

привчати до дисципліни, ввічливості, до порядку й акуратності, послідовно і методично, але з почуттям такту, дипломатично. Захоплюється справою, показуючи його користь і захоплюючись кінцевим результатом. Примушуєте доводить розпочату справу до кінця, кажучи, що якщо він поспішить, то його покарають тим, що він не піде туди, куди хотів, або його не пустять з'їздити куди-небудь, якщо він про це мріє.

пояснює, що чоловік повинен бути сильним і витривалим, вміти себе змушувати робити те, що не хочеться, інакше його не будуть поважати.

Перемикати його увагу на різні приємні розваги (похід в цирк, на вечір гумору), учите його жартувати, не втрачаючи такту і почуття міри, щоб не образити оточуючих. Примушуєте стежити за здоров'ям, загартовується, щоб мати сили долати будь-які труднощі в житті. Пояснює, що треба стежити за зовнішністю, щоб не втратити розміщення оточуючих, відчувати себе завжди впевненим і підтягнутий. Вивчайте його правилами хорошого тону, вміння вчасно піти від суперечки, щоб не втратити внутрішню рівновагу, не шкодувати згодом про сказане.


Неграмотные вынуждены диктовать.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб