Логіко-сенсорний екстраверт

АДМІHІСТРАТОР (Штірліц)

Ці діти дуже прямолінійно і часто різання у висловлюваннях і вчинках. Hе люблять вивертів, ухильно, облудність в поведінці інших. Серйозні та надійні в дружбі, намагаються завжди виконувати свої обіцянки і чекають того ж від інших.

Можуть керувати іншими: в таких випадках дуже відповідальні і суворі, але цілеспрямовано за лідерство НЕ борються. Hе люблять порожніх розваг і досужей балаканини. Зазвичай рано знаходять для себе якісь постійні справи і займаються цим грунтовно і довго.

Завжди відстоюють принципи справедливості, виступають на захист скривджених і слабких. Дуже працьовитих, не можуть довго сидіти без діла, а також хворіти.

Найчастіше цікавляться технікою, рано оволодівають навичками ручної роботи і всілякими інструментами (паяльником, пилкою, дрилі і т.п.). Намагаються все задумане зробити швидко і якісно. дратувався і виходять із себе, якщо хто-то порушує їх плани або відволікає від справи.

Слідкують за чистотою свій одягу та взуття, за порядком в своїй кімнаті чи куточку, містять в порядку книги, іграшки, інструменти. Тягнуться до складної техніки, до різних конструкторам, схемами. рано починають знайомитися зі спеціальними технічними журналами ( "радіо", "Моделист-конструктор" та ін.)

Казковий герой: Знайка з "Пригод Hезнайкі"

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Hе співпрацюйте грубого тиску, не критикуйте його роботу. Цим ви нічого не досягнете, тільки розсердити дитини. Краще поясніть користь справи, його перспективність для покращення добробуту і порядку, його практичність і доцільність. Звертайтеся з ним з незмінною добротою і терпимістю, м'яко і тактовно, приносить йому задоволення смачною їжею, гарною одягом, подорожами, потрібної йому річчю. Вивчайте витримці і самовладання, пояснюючи, що запальний - ознака слабкості і позбавляє поваги оточуючих, а щоб його любили, треба бути обов'язковим, працьовитим.

Якщо це не допомагає, карає мовчанням і позбавленням самого необхідного, щоб заговорила совість і почуття обов'язку. Можна використовувати його самолюбство і гордість, висловивши сумнів, що він зробить краще іншого. Привчають головну частину роботи робити спочатку, щоб встигати до терміну і не нервувати. Давайте йому емоційні розрядки з допомогою відвідування концертів, вечорів гумору.

Частіше жартуйте, але обережно, не торкаючись його особистості. Hекоторие жарти він може сприймати неправильно.


Скромное молчание - лучший довод в споре с руководством.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб