Етико-інтуїтивний екстраверт

HАСТАВHИК (Гамлет)

У ж у ранньому дитинстві проявляє гордість і незалежність у судженнях і вчинках. Hе завжди знаходить спільну мову з однолітками, може замикатися в собі, демонструвати відстороненість. Одночасно прагне і привертати до себе увагу оригінальними витівкам, вигадливості в словах, жестах, манері спілкування з іншими дітьми.

Виявляє тягу до різних мистецтв - декламації віршів, співу, танців. Часто вдало копіює своїх знайомих, вміє показати смішну сторону в поведінці інших.

може різко змінювати свій емоційний стан - від бурхливих рыданий і сліз до невтримний радості або, навпаки, чорної меланхолії.

Hеразборчів в їжі - може вживати несумісні продукти (на кшталт огірка з молоком і т.п.), що часто призводить до розладів або виробляє інші шкідливі для здоров'я звички.

Казковий персонаж: П'єр з "Золотого ключика".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Звертайтеся з дитиною лагідно, тактовно, хвалите його за добре зроблену роботу. Hе прагнете його підганяти або грубо заставлять что-то сделать. реакція може бути протилежна. Краще терпляче поясніть йому, навіщо це потрібно зробити, що без її допомоги неможливо справитися, тому потрібно проявити активність, прискорити процес роботи. Його можна стимулювати невеликими подарунками та обіцянками придбати бажану річ. Можна присоромити за те, що не виконує прохання, ставлячи в приклад інших. Говорите отом, що бути ледачим, неакуратними, безвольним, несобранним - некрасиво. За це його не будуть любити і поважати, а крім того, він не отримає того, що хоче.

Спокійно, але наполегливо і методично привчають його до дотримання всіх необхідних правил та виконання нецікавою роботи, залучаючи до неї власним прикладом. При цьому не забувайте доставляти йому часто маленькі радості і задоволення, заохочуючи його діяльність. Поясніть, що все потрібно робити вчасно, щоб уникнути багатьох неприємностей і несподіванок, що дотримуючись порядок жити легше і приємніше.


Пишите помедленнее - я диктовать не успеваю.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб