Етико-сенсорний екстраверт

ЕHТУЗІАСТ (Гюго)

Дуже динамічний і общітелен. Має масу друзів і просто знайомих. Любить описувати їх в подробицях з гарної сторони, але часто з негативним відтінком. Виявляє цікавість до всього і намагається помацати все руками.

Дуже обідчів, навіть за пустякам, і може легко заплакати, але також швидко відволікається і схильний прощати образи або не показувати виду, що сердиться.

Hеусідчів, йому важко зосередитися на чомусь одному тривалий час * нудьгувати, якщо немає компанії або просто кого-то рядом для спілкування. Любить накопичувати різну, часто сенсаційну інформацію з метою її розповсюдження за принципом: "по секрету всьому світу". Hуждается в таких співрозмовників, які вміють ясно і просто пояснити сенс незрозумілих для нього речей, "розкласти все по поличках". Дуже ображається, якщо від нього щось приховують.

Часто проявляє турботу про інших, особливо про тих, хто обійдений увагою, може робити іншим приємне у вигляді подарунків або дрібних послуг.

Казковий персонаж: доктор Айболит з казки K. Чуковського.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

пояснює, що якщо він не буде терпляче займатися тим, що необхідно, і не доведе зроблене до кінця, всім від цього буде неприємно, зіпсується настрій і тоді доведеться відмовити йому в какой-то прохання або бажання. А якщо він виконає всі вчасно, отримає винагороду. Дозволяйте йому ненадовго перемикати увагу на що-небудь приємне і цікаве, але потім терпляче і наполегливо примушуєте займатися своєю справою. Намагайтеся не показувати зайвих емоцій, будьте завжди рівними і спокійними, добрі, чуйні, але неухильно вимогливими. Пояснює, що якщо він не розвине в собі потрібні якості, його ніхто не буде любити і робити те, що він хоче. Возмущаетесь несправедливістю і відсутністю порядку, викликаючи в нього бажання це виправити. Якщо це не допомагає, перестаньте з ним спілкуватися, демонструючи образу або байдужість. Довго він цього не витримає і піде назустріч вашим бажанням.


Выкуренная сигарета сокращает жизнь на 2 часа, выпитая бутылка водки - на 3. Рабочий день сокращает жизнь на 8 часов.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб