Логіко-інтуїтивний інтроверт

АHАЛІТІК (Робеспьер)

У дитинстві - це слухняний, серйозна дитина. Любить придумувати різні ігри; часто грає сам з собою і своєю захопленістю залучає інших дітей: годинах возітся з різними "конструкторами" і чим складніше гра. тим йому цікавіше. Спочатку тягнеться до книг різного жанру, поки не зупиниться на чомусь одному, і вибраній заняття може присвячувати більшу частину свого часу; в школі тяжіє більше до природно-наукових предметів, ніж до гуманітарних.

Ініціативи в спілкуванні першим не виявляє, але може говорити, якщо вона виходить від інших, особливо в активній формі. У нього бувають странности в звичках.

Може міняти захоплення> якщо в них присутній елемент новизни (в іграх, хобі, може вигадувати нові види техніки, зброї). Зазвичай цураються дівчаток-сверстніц через невміння вільно поводитися з ними, розважати, смішити. Hе любить, коли його перебивають, відволікають від теми. Погано запам'ятовує імена людсй, на відміну від інформації пізнавального характеру.

Казковий персонаж: астроном Стекляшкін з казки про Hезнайке.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Hе примушуєте что-то делать проти егожеланія, уникайте повелітельних інтонацій. Краще зацікавте його справою, пояснивши його користь. Частіше хвалите його здатності і вираз чуйність до людей.

вселяє в нього впевненість у собі, кажучи, що такий розумний дитина може осилить будь-яку справу, всьому навчиться. А якщо він буде виконувати все добре і правильно, його будуть любити і поважати оточуючі. Крім того робота розвине його фізично, додасть силу і здоров'я, зробить красивим і витривалим. Говорити треба емоційно, з жаром, неласково, не забич.чя ХВА-ять за зроблене раніше.

Розвивайте його увагу збиранням грибів, япс, готуючи до більш ретельної роботи в майбутньому. Терпляче пояснювали йому, навіщо і що потрібно робити.

зігріває його турботою, доставляє радість, привчає до товариськість з іншими людьми, дипломатичність у відносинах з ними.

Тренуйте його силу волі щоденної ранкової гімнастикою, яку робіть весело і разом з ним.


Учиться, учиться и ещё раз учиться, потому что работы вы всё равно не найдёте.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб