Логіко-сенсорний інтроверт

ІHСПЕКТОР (Максим)

Дуже серйозний, зосередженим і дисциплінований дитина. Може подовгу грати на самоті, не нудьгуючи. До іграшкам і іншим своїм речам відноситься дбайливо і засмучується, коли вони ламаються або хтось бере їх без попиту.

Опрятен і акурат, намагається зберігати свій одяг і взуття в чистоті; може побився з однолітками, навмисне його испачкали або пошкодив какую-то его річ. Hе любить виділятися з кола дітей, може бути рядовим учасником ігор, а не їх організатором або натхненником. Цураються ризикованих витівок, у що його втягують більш разбітниеі активні однолітками. Hо відстоювати себе вміє, виявляючи твердість, непоступливість і навіть жорстокість до супротивникам.

намагається ніколи не запізнюватися на уроки, виходячи раніше з дому. Примушує себе виучівать наизусть те, що інші засвоюють "наліт", проявляє повільність у рішеннях; відчуває труднощі в завданнях, що вимагають творчості і нестандартного мислення. Усідчів і скрупулезен, намагається красиво оформити свої роботи.

Казковий персонаж: Мальвіна з "Золотого ключика".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Поясніть йому, що справа - найголовніше, що він несе відповідальність за його виконання і від того, як він оправдастоказанное довіру, буде залежати ставлення до нього оточуючих. Будьте стриманий, якщо бачите, що дитина роздратований. Hе торопит його, не підганяти. Умовляти ласково, пояснює користь справи, його важливість.

Хваліть за послух, ретельність і акуратність,, доброту та чуйність. Пояснює, що чим краще він буде ставитися до людей, тим більше буде викликати відповідні якості у них.

Соромте, але м'яко, помічаючи, що у нього не в порядку, поясніть, що якщо не вживати заходів безпеки, у майбутньому йому загрожують великі неприємності. Чаше проявляйте співчуття, увагу, турботу в дрібницях, теплоту і любов. Стимулює тим, що ретельне виконання дрібниць приведе його до здійснення більш важливої мети в житті, тільки потрібно самому привчають все робити і за все відповідати. Звертайте його увагу на більш великі завдання, щоб він їх не упускав з-за дрібниць.


Голова дана человеку не для того, чтобы работать, а для того, чтобы не работать.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб