Етико-інтуїтивний інтроверт

ГУМАHІСТ (Достоєвський)

Зазвичай це м'які, добрі, чуйні діти. Ровесники часто звертаються до них за допомогою, заздалегідь знаючи, що вони ніколи не відмовлять. Цим якістю навколишні можуть часом зловживати, нагружая "гуманістів" всілякими проханнями та дорученнями. Більш спритні й підприємливі часто списують у них диктанти і контрольні, користуються їх підручниками, тетрадкамі.

"Гуманіст" - дуже посидючості, старанними учнями, досить відповідально ставляться до своїх обов'язків.

Вони скромні і застенчивая у поведінці, ніколи не випинати свої достоїнства і успіхи. Hе прагнуть керувати та інших підпорядковувати собі: швидше, поступляться в суперечці, навіть будучи впевненими у своїй правоті, щоб зберегти добрі стосунки.

Серед дуже близьких людей можуть виступати в ролі Примиритель, так як дуже страждають через сварок і непорозумінь. При цьому намагаються не займати відверто чиюсь сторону і бути об'єктивними.

Відрізняються прихильність до людей, дружать багато років з одними і тими ж хлопцями. Дуже переживають, коли оточуючі не вважаються з їх думкою. Тоді йдуть в тінь, не бажаючи "навязываться".

Казковий персонаж: Попелюшка з казки Ш. Перро.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина займався необхідними корисними справами. Твердо і чітко говорите йому, що треба робити і чому, а що можна відкласти. Ради, що йому на-віч з одягу, а що ні. Швидко дозволяйте його будь-які сумніви. Стежте за його здоров'ям, щоб він більше бував на повітрі, спілкувався з іншими дітьми, займався спортом. Стимулює до праці тим, що вас може засмутити його пасивність, розбудувати, ви можете змінити своє до нього ставлення. Хваліть його за доброту і увагу. Вивчайте робити справу для інших, щоб заслужити їх повагу та любов. Кличте до совісті і почуття обов'язку, щоб він узяв себе в руки і зробив необхідне, але цікаву справу. Хваліть його за проявлені здібності, але скромно і наодинці, за його пунктуальність, обов'язковість, старанність. Втягувати його в роботу власним прикладом.

сором, якщо він не зробив обіцяного, говорите, що тоді їй не будуть довіряти у майбутньому.


Ищу работу, не связанную с таковой.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб