Етико-сенсорний інтроверт

ХРАHИТЕЛЬ (Драйзер)

Зазвичай це стримані серйозні діти. Посидючості, намагаються добре засвоювати шкільні предмети, але особливої ініціативи у навчанні не виявляють, частіше тримаються в тіні більш активних однолітків.

Досить раніми і чутливі, у них може бути занижена самооцінка. Їх легко зачепити жартом чи необережним словом. Переживають, коли помічають обман, хитрощі інших. Hадежни і вимогливі в дружбі, намагаються не псувати сталих відносин з іншими, але якщо відчувають, що ними нехтують, можуть піти першими.

ревниво ставляться до своїх речей і своєї території. Дуже затиснені серед незнайомих, довго оглядаються, перш ніж вступити в спілкування. Hе можуть довго сидіти без какого-то заняття, частіше тягнуться до ручної роботи (дівчатка шиють, допомагають по дому, хлопці щось майструють).

Переживає, якщо доводиться чогось довго чекати. Більше домосід, ніж любителі ходити по друзям. Ревнивий по відношенню до тих, кого вважають "своїми"

Казковий персонаж: доктор Пілюлькін з казки про Hезнайке.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Підтримуйте з ним теплі, довірчі відносини, частіше хвалите його за правильні і добрі вчинки. Намагайтеся вселити впевненість в його здібностях, а про недоліки говорите в жартівливо, необідной формі. Вивчайте розподіляти заходи в часі, що допоможе уникнути несподіванок, робити все в термін, щоб уникнути неприємностей та конфліктів, від яких можуть постраждати його стосунки з людьми. Объясняйте , що він повинен частіше посміхатися, бути веселим, щоб його всі любили. Щадіте його самолюбство, учите стримувати свої емоції, якщо він розсердився, щоб у відповідь його не кривдили. Так як він дуже болісно це переносить. Обговорюючи прочитане, попросіть, щоб він зробив узагальнюючі висновки. Похваліть, якщо це у негохорошо вийшло. Його можна стимулювати, звертаючись до відчуття відповідальності та обов'язку, можна присоромити, якщо він не стримує обіцянки, підводить кого-то, надходить не порядно. Говорите, что из-за цього він може втратити поваги оточуючих.

З іншого боку, учите, що треба зрозуміти кожного, проявляти поблажливість до недоліків оточуючих і більше боротися з власними, тому що його дипломатичність та терпимість зроблять його більш комунікабельним, допоможуть більшого досягти у житті.


Я не механик. Я даже не знаю, каким концом отвёртки забивают гвозди.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб