Інтуїтивно-логічний екстраверт

Винахідник (Дон Кіхот)

Виявляє підвищену цікавість до всього нового, незвичайного, причому, в різних областях. Різнобічність інтересів часто носить хаотичний, непостійний характер - йому важко довго зосереджувати свою увагу на одному занятті. Любить пофантазіровать і збирає навколо себе однолітків, залучаючи їх своїми розповідями, часто вигаданими, але подавався гарячим, емоційно і переконливо.

Часом на нього знаходить апатія і тоді він втрачає до всього інтерес і сумує; при зміні обстановки, появу нових людей та речей швидко пожвавлюється і включається в спілкування або захоплюється черговим справою. Зазвичай у нього багато знайомих хлопців (або дівчаток), але не завжди постійних і серйозних, а "просто для компанії", часто випадкових.

змушує його займатися чем-то проти його бажання даремно він опирається, може впадати в агресію і навіть надходити навпаки. Легко ділиться з іншими дітьми своїми речами і точно так само бере у інших, з Розпорошенні забуваючи віддавати. Hе обідчів і не злопамятен.

Казковий персонаж: Аліса з казки Керолла "Аліса в країні чудес".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Hе співпрацюйте на нього грубого тиску. Краще м'яко вмовляти виконувати вимоги, виходячи з благородних мотивів, типу: "Ти можеш підвести людей, які тобі вірять і чекають твоєї допомоги, втратити їхню повагу і хороше ставлення". Або ж, посилаючись на його природну доброту, просите допомогти слабшим чи менш здатним людям, які не зуміють зробити що-то так само добре, як він. Частіше хвалите його за спритність і активність. Якщо це не допомагає, зігравши на його самолюбство, скажіть, що "йому це не під силу, і що у нього не вистачить здібностей це здійснити", але делайте.ето дипломатично, з почуттям гумору. Потораплівайте, підганяти, уговарівая зробити все вчасно, заради збереження його авторитету і гарних відносин з іншими.


Я не механик. Я даже не знаю, каким концом отвёртки забивают гвозди.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб