Главная В избранное Версия для печати

Меню:


УКР | РУС

Сенсорно-логічний екстраверт

ЛІДЕР (Жуков)

Частo є лідером серед своїх однолітків, в основному, за рахунок своєї фізичної сили, твердості, вміння нав'язати свою волю.

може вести себе зухвало грубовато з оточуючими, бути недисциплінованими на уроках.

Любить рухливі ігри, фізичні вправи, рано освоює велосипед і інші види техніки, азартний у змаганнях, особливо в гонках. Легко свариться, першим не йде на примирення, але довго не застрягають на своїх переживаннях.

Іноді не може знайти застосування своїм здібностям і витрачає сили і час на сумнівні компанії, бійки і пусте часу.

Якщо щось вирішує, не любить поступатися; їх вчинки часто імпульсивні, з елементами ризику і-авантюризму; у гніві їх краще залишати в спокої. Дуже залежать від свого настрою, що позначається на відносинах з іншими та їх заняттях.

Казковий персонаж: донька атаманші розбійників з "Сніжної королеви" Г. Х. Андерсена.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Hе пригнічує його індивідуальність. Стережіться суворих покарань, які можуть його ожесточить. Намагайтеся терпляче, ласкаво переконувати в необхідності виконувати вимоги для того, щоб робити добро, заслужити гарне ставлення і повагу людей.

Объясняйте користь і цінність справи, необхідність закінчити його в строк. Хваліть за виявлену силу і терпіння, за доброту і благородство вчинків. Підтримуйте з ним теплі, довірчі відносини, Розважайтеся разом, намагайтеся подмечать в грустном смішні боку, жартуйте, веселі його. Частіше хвалите за те, що в нього виходить добре, говорите, що він здатний і все може зробити. Якщо це не допомагає, злегка заденьте його гордість і самолюбство, кажучи, що він не в силах впорається з тим, що для інших не є проблемою. Розберіться, що його більше захоплює і вмовив поставити перед собою велику мету, оточіть хороші перспективи в житті, якщо він її досягне. Стимулює тим, що не приховує свого засмучення при його непослух і робіть йому приємне, якщо він виконає прохання.

Соціоніка   • Сексологія   • Тренінг росту   • Корисне   • Контакти  
Не волнуйся, если что-то работает не так. Если бы всё работало как надо, ты сидел бы без работы.
2009 © Тренінговий клуб