Інтуїтивно-етичний екстраверт

Порадник (Гекслі)

Це, як правило, товариськість, емоційні діти. Завжди тягнуться до нових вражень і новим людям, легко усмоктують інформацію, особливо, якщо в ній Елемент незвичайного, фантастичного.

Дуже мрійливий, схильні часто зраджувати ілюзіями та мрій.

оптимістичні, не впадають у відчай і розчарування при катастрофі своїх надій. Hапротів, схильні надихати інших, зневірених і зневіритися людей.

можуть сильно внутрішньо переживати, але не виставляють свої гіркоті напоказ, бо намагаються не огорчать близьких та друзів. Постійно виступають з різними пропозиціями та ідеями, не завжди реалістичними і частенько викликають критику і глузування з боку більш практичних однолітків. Hо в силу своєї жизнерадостности, "Порадник" не втрачаються навіть у безвихідних ситуаціях і знаходять вихід там, де більш досвідчені опускають руки. Тому до них часто звертаються за порадою однокласники, друзі, особливо з особистих питань і конфліктних ситуацій.

Вони дуже спостережливість, не за віком проникливий і бачать приховані можливості інших. Їм важко дається скрупульозно і одноманітних робота, з задоволенням переходять на інші справи.

Казковий персонаж: Герда з Сніжної королеви.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Допоможіть визначити головну мету, яка відповідала б його здібностям і могла надовго утримати його інтерес. Допомагайте морально та іншими методами наполегливо йти до неї, незважаючи на перешкоди. Обіцяйте, що це дасть йому відчуття власної значущості, викличе повагу оточуючих, його оцінять по достоїнству. Помогите правильно планувати заходи в часі. Слідкуйте, щоб він ретельно робив справу і доводив її до кінця. Заохочуйте, захоплюючись його здібностями і талантами, говорите, що ніхто інший не зробить це так само добре. Якщо це не допомагає, показуйте своє розчарування і байдужість, віддаляючись на час від нього, як від неоправдавшсго довіри людини. Він постарається виправитися. Hі в коем случае не співпрацюйте на нього вольовий тиск, не змушує в грубій формі що-небудь робити, не критикуйте його різко, тим більше при сторонніх. Проявляйте турботу про його зовнішності і здоров'я. Заняття спортом і щоденна гімнастика допоможуть йому розвинути силу волі, витривалість, зміцнити фізичну силу, став більш впевненим у собі, дисциплінованим. Допомагайте у всьому, підказуючи, пояснюючи терпляче й дохідливо. Проявляйте такт, заспокоює, показуючи щодо всіх неприємностей.


Самое трудное в ничегонеделании - это то, что ты не можешь прерваться и отдохнуть.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб