Сенсорно-етичний екстраверт

Політика (Наполеон)

Дуже рухливі та непосидючих діти. У компаніях однолітків, в класі зазвичай на увазі, люблять привертати до себе увагу. Досить непередбачувані у поведінці: у них часто змінюється настрій і ставлення до інших.

Вони легко сваряться і так само легко миряться, кидають колишні захоплення і друзів і заводять нові.

Hе дуже обов'язкові і послідовні, на них важко покладатися. Виправдовуючи, можуть пріврать, причому, дуже переконливо і нітрохи не смущаясь. В іграх, спорах, конфліктах зазвичай беруть бік більш сильного, так як добре відчувають розстановку сил у групі.

Любят спорт, особливо рухливі ігри, гімнастику. У них гарна реакція, окомір. Дуже азартною і захоплюють інших своїм прикладом. Можуть бути втягнуті в сумнівні компанії, але вміють у відповідальний момент вчасно піти і уникнути ризику і покарання.

Вчаться без особливого ентузіазму, іноді можуть отлинівать і сбегать з уроків, віддаючи перевагу їм сенсорні задоволення (поганяти футбол або скупатися в річці). Досить практичні, люблять щось обмінювати, продавати і купувати, виявляючи при цьому заповзятливість, винахідливість і хороші дипломатичні якості.

вміють бути заводилой в іграх, розважати інших жартами і подкаливаніямі, але легко захищають від нападок інших.

Казковий персонаж: Буратіно з "Золотого ключика".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Проявляйте м'якість, терпимість, розважливість. Спокійно пояснює, що буде за його необачним вчинками, змушує яскраво уявити собі їх наслідки. Говорите про практичності та доцільності Целі, ставте перед ним цілі, переконуючи, що вірите в його сильну волю, енергійність, вміння долати перешкоди. Хваліть його за зроблене.

Критикуйте за недоліки в тактовно ввічливо формі. Хапають його добротою, проявляйте про нього турботу в найменших деталях, показуйте свою любов. Якщо він не хоче довести справу до кінця, не вистачає посидючості, поясніть, що ця справа - найважливіше, але якщо і це не допомагає, стимулює тим, що зробите для нього те, про що він мріє.

Можна зачіпати його самолюбство, проявив сумнів в тому, що йому це справа по плечу. В крайньому випадку, демонструвати розчарування й відчуження.

Можна відвернути від заняття, яке ви не схвалюєте, будь-якої нової, великої, цікавої для нього метою. Об'сніте йому перспективи, потім відговорює від цього важкого справи, що йому не під силу. Успіх забезпечений.


Чем ленивее человек, тем больше его труд напоминает подвиг.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб