Інтуїтивно-логічний інтроверт

критики (Бальзак)

Часто це вдумливі розуму діти. Воліють триматися особняком, уникають великих і гучних компаній. В іграх і заняттях часом інертна, навіть ліниві. У них рогата внутрішня життя, не завжди знаходить відображення у поведінці. Багато читають і, нерідко дуже ерудовані для свого віку. У спільних заходах класу чи групи зазвичай займають споглядальну вичікувальну позицію. Часто мають незадоволені вираз обличчя, схильні критикувати інших, відпускати колкості. Сверстники часто вважають їх "занадто розумними", так як вони люблять приводити приклади з проглянутими, показувати свою обізнаність з усіх питань, не приховуючи свого інтелектуального превосходства.

У конфліктах за краще не брати участь і уникати прямих зіткнень. Можуть підкоритися грубому тискові більш сильних фізично однолітків, хоча внутрішньо їм це неприємно. Hеуверенно почувають себе в обстановці, де потрібно проявити веселість, емоції, азарт. Hе любят "виставлятися" перед публікою, демонструвати при всіх свої здібності, соліровать.

прив'язані до своїх речей, особливо старим і звичним. По натурі зазвичай домосід і їх важко витягти в компанію. Hе будуть займатися тим, що їм нецікаво і марно з практичної сторони.

Частенько виводять з себе оточуючих своїм нытьем, невдоволенням, ворчлівостью.

В їх осанке часто спостерігається рання схильність до сутулості або втягування голови в плечі.

Казковий персонаж: ослик ІА-ІА з казок про Вінні-Пухе.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

привчають до праці дитини, наполегливо і ласкаво переконуючи, що це допоможе йому отримати повагу та любов оточуючих, залучати його до роботи власним прикладом. Стимулює подарунками, приємним відпочинком, цікавою книгою - в тому випадку, якщо він зробить те, про що просять.

Поясніть користь справи його необхідністю, встановлюйте конкретні терміни виконання, стежте, щоб він встигав все робити вчасно. Подчсркніете, що інакше він буде нервувати, можуть бути сварки, помилки, несприятливий результат справи.

Розвивайте його активність заняттями спортом, краще - разом з вами, іграми на лоні природи. Примушуєте щодня робити ранкову, гімнастику - для здоров'я і краси. Проявляйте турботу в дрібницях, ласку, внімайіе до його проблем.

Будьте тактовним і дипломатично, хвалите, робіть йому приємне, дбайте про його зручностях. Вселяє впевненість у власних силах. Якщо це не допомагає - демонструйте образу, навіть відчай.

Він намагатиметься врівноважити ваш настрій і зробить те, що від нього вимагається.


Работа есть небольшой перерыв между перекурами.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб