Сенсорно-логічний інтроверт

МАЙСТЕР (Габен)

Це стримані, недемонстратівние, іноді навіть замкнуті діти. Дуже чутливі до оцінок на свою адресу, як позитивним, так і негативним. Погано переносять невдачі, втрачають при цьому впевненість себе і свої здібності. Постійно мають потребу в стимулах і позитивному ставленні до себе.

За характером частіше меланхолійно, потребують взбадріваніі і теплом дружньому участі. Hадежни в дружбі, співчутливо, завжди готові допомогти всім, хто їм особисто симпатичний. Сильно залежать від свого поточного стану і можуть йти на поводу у своїх настроїв, що відбивається як на їх заняття, так і на стосунках з оточуючими.

Дуже інформуванні, начітанни, намагаються бути в курсі що відбуваються-навколо подій. Цураються великих компаній однолітків і нерідко тягнуться до людей, значно старше себе. У класі відносини з більшістю дітей у "Майстра" часто складаються досить складно через їхню схильність до відчуженості та індивідуалізму, що сприймається як "гординя". Hа Насправді ж це пов'язано з наявністю у них різних комплексів і завищеною, або навпаки, заниженої самооцінки.

З дитинства тягнуться до занять, пов'язаних з ручною роботою, люблять допомагати по дому, на дачі, але погано переносять тиск і критику в свою адресу. З-за невміння виявляти позитивні емоції їх часто вважають холодними і черствий, але це не завжди відповідає дійсності. Hастроени на внутрішню і зовнішню гармонію як у відносинах, так і в справах, у яких прагнуть досягти високого рівня майстерності. Дуже люблять природу і подорожі.

Казковий персонаж: Залізний дроворуби з казки "Чарівник Смарагдового міста".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Постійно проявляйте м'якість, почуття такту, ввічливість, незмінну доброту та чуйність. Хапають його здібностями та вміннями. Хваліть за виконану роботу. Зацікавлювати в роботі, пояснюючи її перспективність, доцільність. Зацікавлювати в кінцевому результаті.

Поднимайте настрій подорожами, прогулянками, спортом, відвідування театрів, вечорів гумору. Hаходіте йому заняття по душі, діставайте цікаві книги для читання.

Говорите, що справу потрібно зробити, щоб не засмутити і не підвести інших людей, або для його ж користі. Заохочуйте оригінальними подарунками або перспективами здійснення його заповітного бажання. Підказує, що справи потрібно робити свосврсменнодля уникнення можливих неприємностей у майбутньому, які можуть спричинити за собою засмучення і переживання.

Якщо він чего-то не вміє, можна присоромити: "Адже інші це можуть, ніж ти гірше за інших". Hо головне - запалити ідеєю, довести, що ця справа стоять його зусиль.


Если ты будешь упорно работать по 8 часов в день, то со временем станешь начальником и получишь право работать по 12 часов в день.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб