Інтуїтивно-етичний інтроверт

ЛІРИК (Есенин)

Зазвичай м'який, поступливим дитина. З-за цього може легко піддаватися як хорошим, так і поганим впливам. Якщо не керувати його вчинками, може потрапляти в сумнівні компанії і неприємні історії. У навчанні і захоплення інтерес часто змінюється пасивністю і нудьги - тут все багато в чому залежить від оточуючих його людей (батьків, вчителів, друзів).

Вміє ладити з більшістю людей, маючи у своєму розпорядженні до себе ласкавий і легким характером. Тому дорослі часто балують його, задарівая іграшками та багато прощайте. Потім це проявляється у нього в примхливого, підвищеному егоїзмі, невміння і небажання жертвувати для інших своїм часом і силами.

У школі більше тяжіє до гуманітарних предметів (література, історія, іноземні мови). По натурі - мрійників і споглядальниками. Може створювати собі уявні ідеали і жити ілюзіями.

У складних ситуаціях не проявляє хвилювання і вміє своїм виглядом та постійною посмішкою заспокоювати інших. Зазвичай вірить, що все влаштується добре.

Казковий персонаж: поет Цветік з "Пригод Hезнайкі".

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Надавайте постійну вимогливість і наполегливість, але у формі турботи, чуйності та уваги до його інтересам. Стимулює тим, що якщо робота або завдання не будуть виконані в строк, він позбудеться обіцяних вами радостей, задоволень, цікавої поїздки чи сподобалася речі. Якщо він не буде стримувати свої обіцянки, послідовно і наполегливо виконуйте свої попередження.

Вивчайте його не поспішати, робити все акуратно, дотримуватися дисципліну і порядок, інакше він втратить повагу та любов оточуючих. Якщо це не допоможе - демонструйте холодність, строгість і неприступним. Він цього довго не витримає. Тоді знову примушуєте зробити обіцяне, інакше відносини не зміняться на краще.

Хваліть за добре зроблену роботу, заохочуйте подарунками і добротою в спілкуванні, приносить бажані радості.

пояснює, що якщо він не буде стримувати дані обіцянки, люди не будуть йому довіряти і не допоможуть у свою чергу, коли це йому знадобиться. Говорите, що скаржитися іншим - соромно, негарно, треба бути завжди приємним співрозмовником, Приховувати свої образи, не псувати іншим настрій.


Входя в кабинет своего начальника, старайся не задеть носом порог.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб