Сенсорно-етичний інтроверт

ПОСЕРЕДHИК (Дюма)

По натурі - спокійний, доброзичливий. Hе прагне підпорядковувати собі однолітків, сам може вільно поступатися в іграх і бути в ролі підлеглого. Якщо його кривдять, то, як правило, не скаржиться старшим, щоб його не вважали "маменькіним сынком" (дочкою) і щоб не налаштовувати проти себе товаришів або однокласників.

Може виявляти пасивність у заняттях, лінощі, великий любитель поїсти і довго поспати. Його потрібно регулярно підштовхувати, навіть змушувати робити необхідне - уроки или что-то по дому. Любить годинами слухати історії, розповідаємо іншими, щоб в них було багато цікавих подробиць, цікавих пригод, мальовничих описів. Його емоції частіше носять позитивний характер, у спілкуванні з іншими може смішити оточуючих, жартували, але беззлобно, піднімаючи їм настрій.

Казковий персонаж: ведмежа Вінні-Пух з казки А. Мілна.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Проявляйте вимогливість, малюючи перспективи різних неприємностей у випадку невиконання необхідних вимог. Використовуйте такі стимули, як позбавлення улюблених занять та різних задоволень, або винагороду ними. Частіше хвалите за вміння все робити красиво, зі смаком, створювати гарний настрій своєю поведінкою. Вивчайте не обіцяти даремно, а пообіцявши, обов'язково виконати, щоб заслужити довіру і повагу людей. Поясніть, що якщо не дотримуватися дисципліну і не робити акуратно будь-яку роботу, не буде порядку і системи в усьому, а значить світ втратить свою красою гармонію, буде багато зайвих неприємних емоцій і мало радостей і задоволень. Тому кожен повинен змушувати себе робити, те, що не хочеться, щоб мати можливість робити те, що хочеться. Говорите, що своїм непослух він може засмутити, скривдити кого-небудь і сам же потім буде від цього страда! . Супроводжуєте монотонні заняття приємними відчуттями (прослуховуванням музики і т.д.).


Приглашаются грузчики для интересной работы...

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб