Логіко-інтуїтивний екстраверт (підприємця)

Сильні сторони. Дуже динамічний, рухливий, діяльний чоловік. Гостро відчуває натиск часу, вважає неприпустимим відставання у справах. Великий трудівник, із задоволенням займається справами, які приносять користь. Любознателен, цікавиться нововведеннями, які можна застосувати на практиці. Добре розбирається в питаннях ділової активності. Видит вигідність чи невигідність, перспективність чи безперспективність тих чи інших підприємств. Пропонує неординарні шляхи збільшення ефективності, може піти на діловий ризик. В усьому прагне до ділової ясності й чіткості. Не любить діяти наосліп, без підготовки. Планує свої заходи заздалегідь. Не любить хитрощів і прийомів, за краще домовлятися на взаємовигідних умовах. Часто проявляє себе як спонсор і меценат. Може жити без комфорту, якщо треба. Навіть якщо йому доведеться важко, ныть ніколи не стане. Емоціонален, суетлів, неусідчів. Оптиміст, постійно випромінює дружелюбність. Активний прихильник здорового способу життя.

Проблеми. Не всі можуть витримати його напружений робочий режим, який він до того ж схильний довільно змінювати, нав'язуючи свій ритм оточуючим. Зазвичай турбот у нього виявляється так багато, що він не може всюди встигнути. Часто будує далекосяжні, хоча не до кінця продумані плани. Може надмірно ризикувати, перше кидається у всі сумнівні заходи. Дуже говорлів, любить розповідати й обговорювати прочитане і почуте. Може одягатися досить недбало, не любить, коли на його зовнішність звертають пильну увагу. Нетерпелів по натурі, тому часто допускає недбалість в оформленні ділової документації, у роботі, що вимагає скрупульозність і старанності, «творчий» безладдя в побуті і на робочому місці. У принципових для нього питаннях проявляє твердість і непоступливість.

Іноді допускає нетактовно, грубуватий гумор. Неохоче відвідує лікарів.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- зваженості і неквапливо у прийнятті рішень;

- ретельності в рутинних справах;

- постійного порядку в побуті і на робочому місці;

- завжди однаково доглянутого та охайним зовнішнього вигляду;

- тактовність і психологічного чуття.

Рекомендований рід діяльності. Найкраще ПІДПРИЄМЦЯ реалізує себе в інноваційних галузях, де потрібно широкий кругозір, нестандартний підхід до справи, вміння адаптувати теоретичні розробки до застосування на практиці. Він може бути непоганим винахідника і раціоналізатора. З огляду на високі темпи його роботи і рухливість, можна рекомендувати йому динамічну роботу, пов'язану з відрядженнями. Підприємці не бояться комерційного ризику, тому можуть бути першопрохідниками, зачинателем нових справ у бізнесі. Вони можуть займатися різноманітною роботою, якщо вона цікава, перспективна, динамічна і не вимагає особливої ретельності.


Начальник не всегда прав, но он всегда начальник.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб