Логіко-інтуїтивний інтроверт (АНАЛИТИК)

Сильні сторони. Має гарне аналітичне мислення, сильно розвинену логіку. Уміє виділити головне і отсечь другорядне в аналізованої матеріалі. Любить узагальнювати факти, добре знається на схемах, класифікація і структурах. Реально оцінює практичні можливості здійснюються справи, не випускати з виду альтернативи. Прихильник дисципліни і порядку, заснованих не на адміністративному натиск, а на совісті, борг, особистої відповідальності. По натурі добрий, але справа ставить вище особистих інтересів і відносин. Людина слова, цінує справедливість, розумний порядок у всьому. Хороший доповідач, яка вміє коротко і дохідливо донести матеріал до слухача. Прагне до незалежності, але дає собою керувати людям, який вміє вмовляти м'яко, але наполегливо. Добре відчуває час, на заходи та зустрічі зазвичай приходить пунктуально. Обережний, відчуває небезпеку. Рідко виходить з себе. Демократічен, терпимо до інших точок зору.

Проблеми. Недостатньо гібок у відносинах. Воліє говорити про те, що його цікавить, сторонні подробиці в мові співрозмовника пропускає повз вуха. Якщо тема йому нецікава, намагається втекти від розмови, так як не бажає витрачати час даремно. Не любить робити кілька справ відразу, особливо в поспіху. Може виявляти упертість і безкомпромісність. Не терпить, щоб ним командували, холоднокровно відкидає вольовий тиск. Приховати, не любить обговорювати своє особисте життя. Не терпить, коли обмежують його свободу, висловлюють необгрунтовані вимоги.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- великий практичності і мобільності;

- чутливості, тонкої прибудови до співрозмовника;

- якісного виконання рутинної роботи, нецікавою для самого АНАЛІТИКА;

- комунікабельності;

- «пробивних» якостей.

Рекомендований рід діяльності. Науково-дослідницька та аналітична робота (аналіз складних явищ та об'єктів). Розробка нових ідей для практичного застосування. Може працювати добре скрізь, де потрібен системний аналіз, побудова схем і класифікацій, висування концепцій. В американських розробках цей тип називають «реорганізатор бізнесу».

В. Гуленко - "Менеджер складеному команди"


Не волнуйся, если что-то работает не так. Если бы всё работало как надо, ты сидел бы без работы.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб