Логіко-сенсорний екстраверт (управителю)

Сильні сторони. Діяльність та напористі чоловік. Вміє тверезо оцінити ситуацію і прийняти практичне рішення. Хороший адміністратор: отлажівает якісний робочий процес. Намагається створити всі умови для злагодженої роботи. Здатний координувати діяльність різних людей і підрозділів. Дуже прагматічен: вчинки людей оцінює з точки зору їх користі. Любить в усьому надійність і грунтовність. Відрізняється високою працездатністю. Вміє дбайливо та раціонально звертатися з грошима. Практичність і добротність речей воліє моді. Любить у всьому порядок. Володіє розвиненим почуттям боргу. Цінує час і не любить витрачати його марно. Очень пунктуален, намагається все планувати наперед. Воліє даремно не ризикувати. Добрий господар у домі. Расторопен та винахідників в побутових питаннях.

Проблеми. консервативний у своїх смаках і звичках. Не любить визнавати свої помилки і йти на компроміси. Погано сприймає критику, навіть у жартівливе формі. Йому не вистачає дипломатичність у стосунках. Буває излишне резок в своїх критичних оцінках. Засуджує всіх, хто, на його думку, недостатньо якісно і чесно працює. Уникає робити компліменти, хвалити за хорошу роботу - вважає її нормою. Не любить говорити про розваги, прихильник суворого виховання. Якщо його роботу критикують некомпетентні люди, може вспиліть. З близькими нерідко виявляє властность і вимогливість. Стрессонеустойчів, особливо його вибивають з колії ситуації невизначеності. Обтяжений довгим очікуванням якого-небудь події. Потопаючи в деталях і відволікаючись на інші справи, може не встигати закінчити роботу до строку. Дуже болісно це переживає. Не маючи достатньої кількості фактів, відкладає прийняття рішення. Не терпить, коли його підганяють або відволікають від роботи. Дотримуючись встановлених правил поведінки, вимагає того ж від оточуючих. Разом з тим може несподівано разнервнічаться, зірватися, проявити різкість і нетерпимість.

Від нього не можна вимагати і очікувати:

- гнучкого зміни своєї поведінки відповідно до ситуації;

- м'якості та дипломатичність у стосунках з людьми;

- витримки і холоднокровність в екстремальних ситуаціях;

- створення нестандартних ідей.

Рекомендований рід діяльності. Успішно працюють в управлінській сфері, там, де необхідно керувати іншими людьми та координувати їх діяльність (за умови стабільності ситуації і законів). Добре виявляють себе як економісти, працівники кредитних відділів банків, технічні секретарі з распорядітельскімі функціями в фірмах, працівниками в галузі технічного супроводу процесу (ремонт та експлуатація техніки), будівництва, сільського господарства, фермерства.


Ищу работу, не связанную с таковой.

Тренінговий клуб - www.perekrestok.kiev.ua

2009 © Тренінговий клуб